Şimdi Ara

BU YIL ÜLKEMİZDE DÜZENLENECEK ÜCRETSİZ KİTAP FUARLARI (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
209
Cevap
1
Favori
3.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • buluşma olayı olursa haber edin.gelebilirsem gelirim.
  • Valla ben çok ekstrem bir şey olmazsa Cumartesi günü gitmeyi düşünüyorum ama saat kaçta giderim bilmiyorum.
  • Asiof serisinin ilk 5 kitabı,Saatleri Ayarlama Enstitiüsü,tübitak kitaplarından 1-2 tane (kardeşime aldım) ve birkaç manga.Gerisi test kitapları (aslında 10'dan fazla ama yine de 200 etmez).Hocam lise 1 maalesef.Ama buluşma olursa ciddi kedi pankartıyla gelmeyi düşünüyorum.

@ikaya_219

@erdi1995
  • Kefalci kullanıcısına yanıt
    Yine Tüyaptaki gibi çoluk çocuk ayak altında olmasın da senden sıkıntı çıkmaz:)Ufak tefeksen gelme ama:)Tüyapta bildiğin gezemedim ya veletlerin yüzünden,haftasonu olduğundan okulca gelmezler diye tahmin ediyorum rahatız yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: ikaya_219

Yine Tüyaptaki gibi çoluk çocuk ayak altında olmasın da senden sıkıntı çıkmaz:)Ufak tefeksen gelme ama:)Tüyapta bildiğin gezemedim ya veletlerin yüzünden,haftasonu olduğundan okulca gelmezler diye tahmin ediyorum rahatız yani

Hocam 18 yaşında gibi görünüyorum (kalıp olarak). Evet bizi de okul götürmüştü haftaiçi tüyap'a ilkokul 1'ler falan doluydu ne işleri varsa.Bir de restoranın birine 10 masayı birleştirmişler evden börek çörek falan getirmişler fuara.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kefalci -- 26 Şubat 2014; 18:50:11 >

Onlar işin cılkını çıkarmışlar:))Adamlar bildiğin istilacı çıkmış:)
    Evim orada evet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buluşup gidelim

@XpressMusic34
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lugat47

quote:

Orijinalden alıntı: XpressMusic34

Bende bir veya iki düşünüyorum

İlk günden gidelim bakalım ne var ne yok

Ben de ilk gün gideceğim arkadaşla belki tesadüfen karşılaşbiliriz
  • Ücretsizdir diyor ama yinede bilet almak gerekir mi acaba yoksa direk gidip alışverişimizi yapabiliyor muyuz.
    Ben okuldan oraya gelicem direk hocam yoksa olurdu :)

• saat kaçta gideceğinizi yazarsanız olabilir aksilik çıkmazsa.ya da böyle bir konu açalım.gelmek isteyen gelir.ben de büyük ihtimalle 1 martta gideceğim olmazsa haftaiçi.
  • Etkinlik ve İmza günleri programı ;http://cnrkitapfuari.com/my_documents/2018_CNR%20K%C4%B0TAP%20FUARI%20ETK%C4%B0NL%C4%B0KLER-%C4%B0MZA%20G%C3%9CNLER%C4%B0.pdf

İletişim gelseydi iyi olacaktı gerçekten ama indirimin habercisiyse amenna :D
  • Ya cumartesi müsait olamam galiba çünkü dersanem var.Haftaiçi de okul var nasıl yapsak? Okuldan direk gitsem kaçta kapanıyor fuar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kefalci -- 26 Şubat 2014; 20:47:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Red Sterling

Bizden gelenlerin hepsi yakasına kırmızı bir karanfil taksın:)Böylece birbirimizi fark ederiz:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ikaya_219

quote:

Orijinalden alıntı: Red Sterling

Bizden gelenlerin hepsi yakasına kırmızı bir karanfil taksın:)Böylece birbirimizi fark ederiz:)

aynen aynen

• CNR Kitap Fuarı'na katılacağım inşallah. İndirim olursa 5-6 kitap almayı düşünüyorum
  • liste yenilendi!ithaki de katılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdi1995

liste yenilendi!ithaki de katılıyor.

Bütün planlar değişti o zaman. İyi olmuş, güzel olmuş gelmeleri. :) :)
    İlk gün gidenler indirimleri buraya yazarsa sevinirim.
  • Tekrdağdan yeşilkoy ne kadar surer ve masrafı ne olur öğrenciyim

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.