Şimdi Ara

BU YIL ÜLKEMİZDE DÜZENLENECEK ÜCRETSİZ KİTAP FUARLARI (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
209
Cevap
1
Favori
3.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Lugat47

quote:

Orijinalden alıntı: Ecel-

quote:

Orijinalden alıntı: Lugat47

quote:

Orijinalden alıntı: Ecel-

Toplu alıma indirim yaparlar mı acaba ?

sıkı bi pazarlığa girişirsen olabilir

Güzel fikir , pazarlık iyidir :D Hatta alacağımız kitapları bir kişi toptan alsın , indirimin kralını yaptıralım :D

toplam tutar 500 ise 200 falan düşer artık

Kitaplar beleşe gelecek bu gidişle

• Toplu alım dediğin ne hocam 500 liralık falan mı alıcan bir yayınevinden, 105 liralık alım yaparsan belki 100 tl ye indirebilirler:)

@Red SterlingHocam iş bankası zaten cimri değil ve fiyatları uygun,tüyapta yüzde 30 yapmışlardı. Burda da 35 40 olabilir bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ikaya_219

Toplu alım dediğin ne hocam 500 liralık falan mı alıcan bir yayınevinden, 105 liralık alım yaparsan belki 100 tl ye indirebilirler:)

@Red SterlingHocam iş bankası zaten cimri değil ve fiyatları uygun,tüyapta yüzde 30 yapmışlardı. Burda da 35 40 olabilir bence.

hocam 10 adet yeni yayın evi eklendi var mı ilgini çeken ?
  • İdefix falan demişsin de idefixle işin var mı, kitap satmıyor ki adamlar sonuçta orda olsa ne olmasa ne,ben kitap almaya gidiyorum,kitap satacaklarsa eyvallah onun dışında pek önemli değil bnm için.
  • quote:

İdefix falan demişsin de idefixle işin var mı, kitap satmıyor ki adamlar sonuçta orda olsa ne olmasa ne,ben kitap almaya gidiyorum,kitap satacaklarsa eyvallah onun dışında pek önemli değil bnm için.

Bakalım Hocam daha katılanlar olacaktır
  • O değil de ben hala tırsıyorum indirimler fiyasko olacak diye.Ama Can'ın katılmaması umut veriyor açıkçası:)
  • quote:

O değil de ben hala tırsıyorum indirimler fiyasko olacak diye.Ama Can'ın katılmaması umut veriyor açıkçası:)

o Allahın cimrileri Tüyap da bile Max %25 indirim yapmıştı
  • Can ve Doğan 20 yapmıştı katılmasanız daha iyi be,adamlara soruyoruz yok çalışan masrafı yok yer masrafı vs.diyip sıyrılıyor işin içinden.Amaçları kitaplarını tanıtabilmekmiş.
  • quote:

Can ve Doğan 20 yapmıştı katılmasanız daha iyi be,adamlara soruyoruz yok çalışan masrafı yok yer masrafı vs.diyip sıyrılıyor işin içinden.Amaçları kitaplarını tanıtabilmekmiş.

açıkcası bi kaç kitap dışında can'dan kitap almıyorum o yüzden bu fuarda can'dan almam gereken kitap yoktu ama ithakiden almam gerekn yaklaşık 10 kitap vardı
  • Şimdi kim hangi gün gidiyor arkadaşlar?
  • Ben Thomas Mann ve Erdal ÖZ kitaplarına meyletmiştim de yalan olacak herhalde:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: XpressMusic34

Şimdi kim hangi gün gidiyor arkadaşlar?

Büyük İhtimal 1 Mart
  • Ya ilk gün yada ikinci gün gideceğim ben.
  • Bende bir veya iki düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: XpressMusic34

Bende bir veya iki düşünüyorum

İlk günden gidelim bakalım ne var ne yok
  • İletişim Yayınları da katılmayacağını söyledi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evis

İletişim Yayınları da katılmayacağını söyledi.

Hem "Alper Canıgüz"'ü İmza Gününe Davet Ediyorlar Hem de Adamın Kitabını Basan Yayın Evini Çağırmıyorlar
  • İletişim de katılmıyorsa kesin büyük bir indirim olacak,tüyapta 30.yılları olduğu için yüzde 30 indirim yapmışlarıd,yoksa kendileri de epey cimri ve pahalı bence.
  • quote:

İletişim de katılmıyorsa kesin büyük bir indirim olacak,tüyapta 30.yılları olduğu için yüzde 30 indirim yapmışlarıd,yoksa kendileri de epey cimri ve pahalı bence.

Alper Canıgüz'ün Oğullar Ve Rencide Ruhları kitabını alıcaktım ama olmadı erteleriz
  • Aynen ya:)Yalan oldu bnmkiside:)Ama çok pahalı değil zaten bir ara alınabilir.

Everestten çok umutluyum açıkçası,Vedat Türkali kitaplarını almak istiyorum bir de cep boyları toplamayı:)
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.