Şimdi Ara

Bu yeri tanıyanınız var mı ? Özellikle ÇANAKKALELİ ARKADAŞLAR LÜTFEN YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Aşağıda gördüğünüz yeri tanıyanınız var mı ? Türkiye'de batıda olduğunu biliyorum. Büyük ihtimal Ege'de. 2000 nüfuslu bir yer. Dağ yoluyla denize 45 dk ya da 45 km. Eğer bileniniz varsa rica ediyorum yazsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wasse -- 26 Eylül 2012; 20:36:02 >

• Adapazarı bolu arası gibi geldi
    Amma velakin antalya taraflarıda olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T.R.A.V.E.G.O -- 26 Eylül 2012; 10:13:10 >
  • Ya ben de tam tahmin edemedim. Çok önemli cidden. Bilen arkadaşlar kesin vardır.
  • Orman örtüsü çok sık. Büyük ihtimal Batı Karadeniz. Bence yani.
  • Afyonkarahisar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • türkiye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bANA MUĞLA salihpaşalar TARAFLARINI ANIMSATTI
  • quote:

Orijinalden alıntı: wasse

Arkadaşlar merhaba,

Aşağıda gördüğünüz yeri tanıyanınız var mı ? Türkiye'de batıda olduğunu biliyorum. Büyük ihtimal Ege'de. 2000 nüfuslu bir yer. Dağ yoluyla denize 45 dk ya da 45 km. Eğer bileniniz varsa rica ediyorum yazsın.

[simage][/simage]

Ege değil.Egede çoğu evin çatısında güneş paneli olur(sıcak su elde etmek için kuruyorlar)

Bence yeşilliğe bakarsak kuzeyde bi yer.Karadenizin bi ucu olabilir
  • suc mahalimi?
  • Valla gençler ben de ege değil diye düşündüm. Ama Ege diyorlar. Ya bulmam lazım burayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blizzard Days

quote:

Orijinalden alıntı: wasse

Arkadaşlar merhaba,

[simage][/simage]

Ege değil.Egede çoğu evin çatısında güneş paneli olur(sıcak su elde etmek için kuruyorlar)

Bence yeşilliğe bakarsak kuzeyde bi yer.Karadenizin bi ucu olabilir

kardeşim yorumun çok iyi ama yine de ege de diye biliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: mal deyneği

Afyonkarahisar

afyonda yok böyle bi yer :D

Balıkesir bence
  • gençler resmen ege değilmiş, marmaraymış . egede kesin güneş enerjisi panelleri diyen arkadaşı tebrik ediyorum. Ben de balıkesir civarı düşündüm.
  • ya büyük ihtimal
    çanakkale yenice ilçesinin kalkım ya da pazarköy beldesi ama hangisi karar veremedim.
  • Çanakalleli arkadaşlar hiç mi fikriniz yok ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.