Şimdi Ara

.bu uzantılı video sorunu?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar eşim banka çalışanı. Bankanın kamerasının kaydettiği video görüntülerini izlemek istiyorum. Video dosyasının uzantısı " .bu"

Bu uzantıyı ilk defa duydum. Bilgisayarda bütün kodekler yüklü 5-6 farklı video oynatıcı denedim. Hiçbiri açmadı. Sadece media player classic açtı onda da videoyu ileri saramıyorum. Videoyu ileri sarıp veya sarmasam bile 2-4 kat hızında izlemek istiyorum. Ne yapmam gerekiyor. Çok önemli benim için. Yaklaşık 72 saattlik video izlemem gerekiyor. Teşekkürler.

• Pratik Adam kullanıcısına yanıt
    Format dönüştürücü programları denedin mi? Eğer denemediysen, format factory, any video converter, total video converter programlarını öneririm.
    Yine olmazsa, o videolar hangi kamera programında kaydedildiyse o programı yükle, kafana göre ileri geri sararak izleyebilirsin.
    Üçüncü bir yol ise, mpc ile açıyorum demişsin ;
    Ekran videosu çeken bir program yükle. Programı çalıştır. Videoyu aç. Sonra 72 saat bekle. Kayıt bitince mp4 uzantılı bir videon olacak. İstediğini yap.

Not: eğer acele ise, üçüncü yolu unut

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir de şurayı incele istersen :
    http://www.cicever.com/how-to/bu-converter-player.html

• quote:

Orijinalden alıntı: EfeYakupKarahanlı

Format dönüştürücü programları denedin mi? Eğer denemediysen, format factory, any video converter, total video converter programlarını öneririm.
    Yine olmazsa, o videolar hangi kamera programında kaydedildiyse o programı yükle, kafana göre ileri geri sararak izleyebilirsin.
    Üçüncü bir yol ise, mpc ile açıyorum demişsin ;
    Ekran videosu çeken bir program yükle. Programı çalıştır. Videoyu aç. Sonra 72 saat bekle. Kayıt bitince mp4 uzantılı bir videon olacak. İstediğini yap.

Not: eğer acele ise, üçüncü yolu unut

Deneyip sonucu yazacağım teşekkürler.

tamam
  • Videoların avi formatına ulaştım gerek kalmadı teşekkürler.

Amacına ulaştıysan mesele kalmadı demektir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.