Şimdi Ara

Bu ütüyü kullanmak için çok Zengin mi olmalıyız? Acil Destek!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3
Cevap
0
Favori
662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Yaklaşık 2 yıl önce internetten "Philips Perfect Care Pure Buhar Kazanlı Ütü GC7635/30" ürününü 400 TL' ye satın aldım. Ürünü kullanmak için hazırlarken içinde "Philips GC004/00 PerfectCare Kireç Çözücü Kartuş" olduğunu hatta yedeğinin de olduğunu fark ettim. Ürünün özelliklerinde çeşme suyuyla rahatça kullanabilirsiniz açıklamasını görünce doldurduk çeşmeden suyu ve kullanmaya başladık. Bizim evde haftada 1 ütü yapılmakta ve 5-6 hafta sonra ütüden uyarı sinyalleri gelmeye başladı ve sinyal verdiğinde buharı kesmeye başladı. Hemen servise gittim ve ütüye takılan kartuşların sarf malzeme olduğunu bittikçe yenisiyle değiştirmem gerektiğini söylediler. Tabi ben bunu duyunca şok oldum ve kutuda bulunan diğer yedeği taktım. O da aynı şekilde bitti. Tekrar servise gidip bunun bir çözümü olup olmadığını sordum. Servis de yeni kartuş alıp saf su kullanmamı böylece kartuşun hiç bitmeyeceğini söyledi. Dediğini yapıp bir daha çeşme suyu koymadım ve demineralize su kullanmaya başladım. Fakat 7 hafta sonra yeniden uyarı sinyallerini çalmaya başladı. Artık bununla baş edemeyeceğim deyip ben de ütüyü kutusuna koyup dolaba kaldırdım.
    Arkadaşlar benim sizden ricam ütünün kartuş bitse dahi bu sinyalleri vermemesini ve buharı kesmemesini sağlayacak bir yöntem var mıdır? Bir daha 40 tl verip kartuş almayacağım ve ütüye verdiğim para boşa gitmiş olacak. Yardım ederseniz sevinirim.

• Aynı ütü bende de var.
    Arkadaki eco ve aç-kapa ışığı yeşil yanıp duruyor ve ısıtmıyor.
    Bunun sebebi kireç önleme kartuşu mudur?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.