Şimdi Ara

Bu ülke için yorulmaya değer mi sizce?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bundan en fazla 5 yıl sonra Akp ve Mhp tek başına iktidar olamayacak, çünkü yeni gelen jenerasyonun beklentileri ve hayat görüşlerini reddedip onları ve gençleri yok sayan bir politikaları var. Bu ülkede kalıp bir şeyleri düzeltmeye çalışmaya değer mi sizce? Ben bu ülkenin düzeleceğini bilsem ne araba isterim ne ev yeter ki dışarı çıktığımda kimse kimseyi siyasi tercihlerinden dolayı yargılamasın, dini hassasiyetlerinden yargılamasın, ülkedeki siyasiler 90larda olduğu gibi eleştirilebilsin, seçilenler bir kesimi değil her kesimi kucaklasın vs. Sizce bunlar sağlanabilir mi ve bu ülke adına yorulmaya değer mi? İmkanım yok ama olursa gitmek istiyorum buralardan diğer yandan kalasım da var. Kendi ülkem, kendi halkım, kendi kültürüm. Ekonomik ve siyasi ortam bu kadar kötü olmasaydı eminim çoğumuz gitmeyi bile düşünmeyecektik. Ekonomik ve psikolojik yönden Avrupa ya da Amerika bize çok daha iyi gelecek bundan eminim ama insanı toprağı çekiyor derler ya o da var. Tabii bir kere geliyoruz şu hayata neden ben bitik bir ülke adına kendini harap edeyim ki diyor insan. Siz kalır savaşır mıydınız yoksa gider hayatınızı mı yaşardınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Değer hocam çünkü potansiyel var , çocuklar var.Ne kadar eleştirsekte insanımızın iyi yönleri var.

• Değmez. Kendini kurtarmaya bak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.