Şimdi Ara

bu ttnet paketinde tahaüth varmı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
3.934
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bu resimdeki ttnet paketinde tahüt ile ilgili bir yazı göremedim 24 ay 12 ay filan deyipde şimdi okuldayken hiç bakmadan 9 ay boşuna ödemeyelim

• Takippp

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • up
  • Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şimşekyıldırımcanakanten kullanıcısına yanıt
    Hocam fiyat biraz pahalı oldu için taahüt olmaya bilir ama genede bi ttnet müşteri hizmetleri veya bayii sine sora bilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: şimşekyıldırımcanakanten

arkadaşlar bu resimdeki ttnet paketinde tahüt ile ilgili bir yazı göremedim 24 ay 12 ay filan deyipde şimdi okuldayken hiç bakmadan 9 ay boşuna ödemeyelim

Öncelikle konunuz yanlış yerde;

O resimdeki üstteki yazıyı iyi oku yani %50 indirime geçmiş 6 aylık taahhüt demek istiyor yani 12 aylık taahhütten
    6 ayı indirimli gibi satır yazmışlar 6 ay sonra taahhüt ücreti faturaya eklenebilir yani 1 yıl protokol yapmış sayılıyorsunuz

• 6Clas kullanıcısına yanıt
    o zaten ilk tarife 2013ten kalma 50 tl idi şimdi 120 tl faiz gibi yapıyorlar her ay 5-10 tl fazla alıyorlar benden benim istediğim ttnet 16 mbit 75 gblik olan 76 tl olan benimki 120 tl bir 8mbit 50 gb için
  • Protokol yaparsan her ay 5-10 tl daha az ödersin, protokol yapmazsan her ay 5-10 tl fazla ödersin ama istediğin zaman ttneti bırakıp kapatabilirsin özgürsün protokolsüz.Ama protokolde öyle değil.

• Taahütlü olabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.