Şimdi Ara

Bu sorunun cevabını verebilecek var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • şimdi ben avea faturalıdan faturasıza geçiş yaptım avea benden yıl sonuna kadar olan telsiz kullanım ücretini peşin aldı. faturasıza geçiş yaptıktan sonra faturasız hattımı iptal ettim şimdi ben aveadan kullanmadığım halde aldığı telsiz kullanım ücretlerinin iadesini isteyebilirmiyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: byds24

şimdi ben avea faturalıdan faturasıza geçiş yaptım avea benden yıl sonuna kadar olan telsiz kullanım ücretini peşin aldı. faturasıza geçiş yaptıktan sonra faturasız hattımı iptal ettim şimdi ben aveadan kullanmadığım halde aldığı telsiz kullanım ücretlerinin iadesini isteyebilirmiyim?

Avea dan alamazsın cunku vergıyı avea degıl malıye bakanlıgı talep edıyor bence malıye ıle gorus

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: juske

quote:

şimdi ben avea faturalıdan faturasıza geçiş yaptım avea benden yıl sonuna kadar olan telsiz kullanım ücretini peşin aldı. faturasıza geçiş yaptıktan sonra faturasız hattımı iptal ettim şimdi ben aveadan kullanmadığım halde aldığı telsiz kullanım ücretlerinin iadesini isteyebilirmiyim?

Avea dan alamazsın cunku vergıyı avea degıl malıye bakanlıgı talep edıyor bence malıye ıle gorus

iyide operatörlere maliye mi peşin alın diyor. bana kalırsa operatörler kendi menfaatleri için bunu yapıyorlar. avea müşteri hizmetlerinde bu sorunun cevabı yok.
  • Operatörler 1 yıllık vergiyi maliye'ye peşin olarak öder,aboneden 12 taksitle alırlar..Almaya hakları vardır ve bu konudaki herhangi merciye şikayetinizi hiç umursamıyorlar.
    Sorun operatörlerde değil milletin sırtına kene gibi yapışanlardadır..Maliyeden talep edebiliyorsanız araştırın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: juske

quote:

iyide operatörlere maliye mi peşin alın diyor. bana kalırsa operatörler kendi menfaatleri için bunu yapıyorlar. avea müşteri hizmetlerinde bu sorunun cevabı yok.

Devlet vergiyi operatörden peşin olarak alıyor

ama operatörler aboneye kolaylık olsun diye onu 12'ye bölüyorlar

o yüzden bence bu konuda muhatap operatör değil

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.