Şimdi Ara

bu site güvenilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
2.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • konuyu yanlış yerde açtıysam affola.. uzun zamandır iphone fiyatlarını araştırıyorum bu sitedeki fiyatlar normal piyasa fiyatindan daha ucuz burdan alışveriş yapan arkadaşlar varsa bilgilendirebilirmi güvenilir bir site mi? https://www.butiksevil.com/kategori/telefon-aksesuar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende bu siteyi bikaç gündür araştırıyorum. N11 de ve trendyolda mağazaları var. Ama daha hiçbir yorumları yok satışta yapılmamış. Nette butiksevil hakkımda birkaç yorum var hepsi de son 1ay da yapılmış. Hepsi de olumlu. Ve ayrıca n11 mağaza ünvanında METİN KESİM yazıyor. Bu isim sizin profil isminizle aynı. Bu durumda bu mağaza sizin mağazanız mı oluyor? Sizin bu yorumunuzu görene kadar alsam mı acaba diye düşünüyorken burda mağazayı öven kişinin butiksevil mağazasıyla aynı isimde olması kafa mı karıştırdı. Ayrıca site eticaret kayıtlı değil.
  • Hocam sakın alayım deme 100-200 lira ucuz diye ucuz etin yahnisi yavan olur misali güvenilir yerleri tercih edin derim
  • Bende bu siteyi bikaç gündür araştırıyorum. N11 de ve trendyolda mağazaları var. Ama daha hiçbir yorumları yok satışta yapılmamış. Nette butiksevil hakkımda birkaç yorum var hepsi de son 1ay da yapılmış. Hepsi de olumlu. Ve ayrıca n11 mağaza ünvanında METİN KESİM yazıyor. Bu isim sizin profil isminizle aynı. Bu durumda bu mağaza sizin mağazanız mı oluyor? Sizin bu yorumunuzu görene kadar alsam mı acaba diye düşünüyorken burda mağazayı öven kişinin butiksevil mağazasıyla aynı isimde olması kafa mı karıştırdı. Ayrıca site eticaret kayıtlı değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kdvlgl -- 16 Mayıs 2021; 2:19:19 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bu kadar düştünüz mü ? Bu kadar mı acizsiniz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kdvlgl

Bu mesaj silindi.

Kardeş iyi güzel yazmışsın da site e-ticaret sistemine kayıtlı değil yazmışsın ama kayıtlı her şeyi kopyalamışsın bir ona bakmamışsın. Sitenin altında yer alan doğrulma etiketinden kontrol edebiliyorsun. Ayrıca hiç şahıs şirketi diye bir şey duymadın mı kardeşim.

bu site güvenilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emiryilmazoqlu -- 16 Mayıs 2021; 16:39:13 >
  • emiryilmazoqlu kullanıcısına yanıt
    2gün öncesine kadar kayıt çıkmıyor hata veriyordu. Belkide eticaret sitesi ile alakalı bir sıkıntı vardı. Kayıtlı bile olsa orda kayıtlı olan adreste bile hata var onu bile sorgulayamadan kayıt yapan sisteme ne kadar güvenilebilir? Eticaret kayotlı olupta insanlaraı dolandıran okadar çok site var ki. Şikayetvar dan bakıp görebilirsiniz. Zaten asıl kişi mesaja dönüş yapamadı. Bunlar burdan alışveriş yapmamak için yeterli bence. Şahıs şitekti diye bişey duydum. Burda siteyi öven kişiye ait bir site olduğunu düşünelim. Ozaman şöyle yazması gerekmez miydi. Site bana ait arkadaşlar fiyatlar gerçektir gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz. Başkasının ağzıyla konuşması ordan alışveriş yapmış biri gibi yazması sıkıntı olan. Sizde alışveriş yapabilirsiniz. Ben aklımın erdiğince bir soru yönelttim. Soruyu sorduğum vatandaşta paylaştığı yazıyı sildi. Sizde bunu göre bile neden bu soruyu yönelttiniz anlamış değilim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kdvlgl -- 16 Mayıs 2021; 17:30:49 >

• Herkes jet hızında cevap verecek diye bir durum yok. Verirler elbet.

Silmiş mesajını o yetmez mi? İsmini değiştirmiş o yetmez mi? N11 ve trenyoldaki mağazalar kapanmış o yetmez mi? Geç kaldı. Daha dün hesap açıp Farklı hesaplardan yazarakta durumu düzeltemez. inşallah eticarete kayıtlı diye güvenip kimse alışveriş yapmadan önce buraya bir bakar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kdvlgl -- 16 Mayıs 2021; 17:50:8 >
  • kdvlgl K kullanıcısına yanıt

Kardeş silmiş diyorsun ama üste arkadaşın paylaştığı da silinmiş muhtemelen forum yönetimi sildi. Kaldı ki n11 trendyol mağazaları duruyor bir daha bak silindiğini nereden çıkardın. Sen hiç bakmadan dümdüz yorum yapayım demişsin. Trendyoldaki mağazanın puanı 9.9 görülüyor bu çok yüksek bir puan demek ki düzenli gönderim yapıyorlar ki Trendyol bu puanı vermiş. Amacım işletmeyi savunmak değil ama konuya iyicene araştırıp tarafsız yaklaşmak lazım. Ben açık konusaşyım ben hepsiburada da katogeri yönetiminde bir sene çalıştım. Hani o yorum yapıyorlar o yorumlara göre alıyorsunuz ya bişeyleri tamam platform sağlam ama yapılan yorumların %90 yalan bot maillerle yapıyor. Bunun için bile maaşla çalışan var. Sadece hepsiburada değil N11 vs diğer firmalarda aynı. Normal alışveriş yapan kimse bunlara kanıp hemen yapıyor alışveriş. Dediğim gibi platformların sağlamlığına bişey demiyorum. Ama ortada her firmanın satış için yaptığı ticari bir oyun ne yazık ki var.

Ben bakmadan boş yazmadım hergün değişiyor birgün arattığım da varken ertesi gün yok. Bakalım ne çıkacak işin sonunda inşallah siz haklı çıkarsınız ve ben özür dilerim

• Ben galiba paramı kaptırdım bu siteye. butiksevil.com adresinden bayramda iphone 12 aldım ama nedense bugün kargoya verildi diye ibare var ama müşteri hizmetlerini aradığımda cevap veren yok ayrıca siteden talebime cevapta verilmiyor. Kargo takip numarası paylaşmıyor ve cevap vermiyorlar. Etbis'te kayıtları silinmiş. Birde trendyoldan silinmişler. Yarın kargodan ve bankamdan dilekçe alıp cumhuriyet başsavcılığına suç duyurusunda bulunucam eğer yarına kadar adam akıllı cevap vermezlerse. Ama benim umudum yok kandırıldım sanırım.

• oshora O kullanıcısına yanıt
    Hocam geçmiş olsun keşke böyle ne oldugu belirsiz yerlerden almasaydın ama iş işten geçmiş ne olursa olsun her zaman 200-300 fazla olsun güvenli yerden alın derim az para değil sonuçta iphone 12 umarım en kısa zamanda paranıza kavuşursunuz

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Mmertkk kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim umarım savcılığa gitmeme gerek kalmaz ve paramı iade ederler. Ben neden kandım, şundan dolayı - adamlar eticarete kayıtlı gözükmekte ve trend-yol gibi sitelerde 9.9 puanla satış yapıyor olarak gözüküyordu. Ben trend-yolla müşteri hizmetleriyle görüştüğümde dedilerki - biz satıcıları ve sattığı malları kalite kontrolden geçirmeden satış yaptırmıyoruz. bu yüzdende ben güvendim butiksevil'e.

• oshora O kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun kardeşim. Trendyol da sattıkları pantolon tayt ve hiç alışveriş yapanı olmamış olsa bile onu gönderir kesin iyi algı olması için. Etbis kayıtlarında adresi diğer yerlere göre farklı vermiş. Burda ismini değiştirdiğini sanarak alışveriş yapmış biri gibi yorum yaptı. Keşke baksaydın buraya adamın niyeti apaçık dolandırıcılık. Burda onu savunan kişi de kesin yine kendisi. Son zamanlarda bu etbise kayıt işine güvendirip milleti dolandırıyorlar. Burada asıl suçlu drvlet denetiminde olan etbis'tir. Önüne gelen site kurdurup insanları soymaları için resmen teşvik yqpıyorlar. İnşallah sıkıntısız kurtarırsın paranı

• Ayrıca hiç zaman kaybetme bunlar iade yapar mı diye direk savcılığa git

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.