Şimdi Ara

Bu Sistemle İstediğim Oyunları Oynayabilir Miyim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    İşlemci : Amd Ryzen 3 1200
    Ekran Kartı : Msi Vga Geforce Gt 1030 Aero Itx

İstediklerim GTA5,PUBG,FarCry 5 Gibi Oyunlar

Acill Cevapp

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Bahsi geçen oyunları kabul edilebilir görüntü kalitesinde açacaktır
  • ThE LoSt kullanıcısına yanıt
    benim zaten monitörüm kötü çözünürlük düşük olur kasmadan oynayabilir miyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: Lyvias123

benim zaten monitörüm kötü çözünürlük düşük olur kasmadan oynayabilir miyim?
    Birebir deneyimlediğim setuplardan.

PUBG ve FARCRY 5'te en düşük ayarlar olsa dahi 30 FPS'lerde gezinirsiniz. GTA V biraz daha kabul edilebilir olacaktır. Burada en çok sıkıntı çıkaracak oyun PUBG olacaktır.

Bu özelliklerdeki PC'ler; CS GO, LOL vb. oyunlarda ve günlük kullanımda tercih edilirlerse daha doğru bir karar olur.
  • REDSTONE kullanıcısına yanıt
    Bütçe Bu Sisteme Yetiyor Ancak Youtube Da Performanslarını İzledim İyi Gözüküyordu

• quote:

Bütçe Bu Sisteme Yetiyor Ancak Youtube Da Performanslarını İzledim İyi Gözüküyordu
    Bütçeniz bu sisteme yetiyorsa zaten yapacak bir şey yok. Y2B üzerinde her gördüğünüz teste de aldanmayın derim. Sistemin başına oturulduğu zaman sonuçlar çok farklı olabiliyor.

Tabii şurası var; şu an vereceğiniz paranın karşılığını alırsınız, orası ayrı mesele. En azından imkan varsa R5 1600 AF (12nm) seçilebilir. Ekran kartını da sonradan bütçeniz olunca model yükseltirsiniz.

Performans herkese ve her bütçeye göre göreceli bir kavramdır. Size göre 30 FPS yeterli iken başkasına 144 FPS bile yeterli gelmeyebilir.
    bana 35-40 fps yeter

• quote:

bana 35-40 fps yeter
    Sıkıntı yok o zaman.
    fikrimi değiştirdim ekran kartı almak yerine amd ryzen 3 3200g almayı planlıyorum

• quote:

fikrimi değiştirdim ekran kartı almak yerine amd ryzen 3 3200g almayı planlıyorum
    R3 1200 - GT 1030'dan daha düşük performansı olur. İleride ekran kartı alırım derseniz, tercih edilebilir. Tabii dediğim gibi en uygunu R5 1600 AF + GT 1030 olacaktır. Veyahut bütçenizi yükseltmeniz elzem.
  • Bütçe ne kadar ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • s All Good Man kullanıcısına yanıt
    taksitle alıcam ama

• Lyvias123 L kullanıcısına yanıt
    gidin 2.el xbox one s alın

gta 5 den pub g den rdr 2 den tutu her oyunu çatır çatır oyna gamepass ile bu alacagın pc de istedigin oyunu rahat oynayamazsın
  • asko56 kullanıcısına yanıt
    Pc Lazım Bana Ben İyice Araştırdım İstediğim Oyunları Düşük Ayarlarda Rahat Oynatıyor Hem Ram De Çift Kanallı

• Lyvias123 L kullanıcısına yanıt
    hayırlısı
  • Pubg far cry 5 30 40 fps arası oynarsınız ama pubgyi kasmasindan dolayı oynayamazsiniz lakin pubg lite oynayabilirsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sistem günümüze göre çok düşük kalmış hocam. pubg için şans vermiyorum gta 5 kolay, fc 5 için bile şans var ancak pubg 100 kişinin aynı haritaya indiği ve sorunlu bir oyun diyebilirim. yani oyuna girip arabayla dolaşabilirsin ancak çatışmaya giremezsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.