Şimdi Ara

Bu Sistem Sizce Nasıl?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oyun oynama amaçlı pc topluyorum ve resimdeki bileşenleri almayı düşünüyorum, ekran kartı hariç ssd dahil 2219 TL ye mal olacak. Tavsiyeleriniz varsa duymayı çok isterim (ekran kartına henüz karar vermdim ama büyük ihtimal msi ya da sapphire ın üreteceği rx480 alacağım.)
     Bu Sistem Sizce Nasıl?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam iyi sistem olmuş fakat aerocoolun ürünleri malzeme kalitesi nedeniyle yabancı forumlarda epey eleştirilmiş kullanmadım bilmiyorum ama sizin yerinizde olsam şüpheyle yaklaşırdım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SamiBey

Hocam iyi sistem olmuş fakat aerocoolun ürünleri malzeme kalitesi nedeniyle yabancı forumlarda epey eleştirilmiş kullanmadım bilmiyorum ama sizin yerinizde olsam şüpheyle yaklaşırdım

hocam benimde çok içime sindiğini söyleyemem sırf 4(öndeki kırmızı led) fan ile birlikte geldiği için ve fiyatı uygun olduğu için düşündüm. Bu fiyat aralığında daha kaliteli bir markanın benzer özelliklere sahip ürünü varmı biraz daha araştırayim.

• http://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=6621

Hocam ben bunu kullanıyorum ve memnunum önde 200mm'lik büyük bir fan var beyaz led arkada 140mm'lik egzos fanı var yukarısı 280mm'lik radyatöre kadar destekliyor kasa iç hacmi iyi güç kaynağı da zaten silver gayet iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aerocool yerine benzer özelliklere sahip corsair spec-02 koydum fiyat olarak 50 küsür lira maliyet arttı ama malzeme kalitesi olarak corsair daha iyi bir tercih olacak sanırım.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Bu Sistem Sizce Nasıl?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.