Şimdi Ara

Bu sistem nasıl Windows 11 Sistem Gereksinimlerini Karşılamaz? İNANILMAZ!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, denemek için insider programına baktım, bir de ne göreyim en düşük donanım gereksinimlerini karşılamıyormuşum..

Kısaca sistemim:

i7 8700k işlemci

Gtx 1080Ti ekran kartı

16 gb 3200mhz ram

Bu sistem nasıl en düşük donanım gereksinimini karşılamıyor? aydınlatacak biri var mıdır?

Bu sistem nasıl Windows 11 Sistem Gereksinimlerini Karşılamaz? İNANILMAZ!

• Şu adresten "download latest stable release"i tıklayarak programı indirip çalıştırın size neyin eksik veya kapalı olduğunu gösterecektir:

https://github.com/rcmaehl/WhyNotWin11

• Hocam orada öyle yazıyor ama sizin sisteme Windows 11 deneme sürümü kurulur. Ben de i7 7700HQ var oda sözde desteklemiyor ama ben deneme sürümü kurdum.

• MS saçmalığı takılma yeni işlemci alın diyor ms satıcılığa soyunmuş bu seneBu sistem nasıl Windows 11 Sistem Gereksinimlerini Karşılamaz? İNANILMAZ! yakında tükürdüğünü yalar az bekleBu sistem nasıl Windows 11 Sistem Gereksinimlerini Karşılamaz? İNANILMAZ! 

• Daha final versiyonu çıkmadı kurmak için neden bu kadar acele ediyorsunuz ki? Hele bi çıksın o zaman duruma bakarız.

• tpm bunu aç bios dan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fsh77 -- 29 Eylül 2021; 16:37:57 >
  • Core 2 duo ya bile kuruyorum windows 11 desteklemese ne olur. Reklam bunlar sistem sattırmak için. Salla isodan kur geç. Windows 11 şuan kullanım açısından 10 dan çok daha iyi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.