Şimdi Ara

BU SENE YIĞILMALAR 2016’DAN DA BETER OLACAK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
2
Favori
1.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türev yok,integral yok en güzel rakip elenen konular yok yığılmalar çok fazla olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ÖSYM istese sadece 4 işlem soruları ile öğrenci eler. Öyle bir polinom, parabol, 2. derece işlem soruları sorarlar ki far görmüş tavşana dönersiniz. Trigonometriye girmedim bile bak Matematik ucu bucağı olmayan bir ortam. Geçen seneki yayın Denizi orijinal ayt mat denemesi vardı, oradaki gibi 5 6 tane 11. sınıf sorusu sorsalar herkes yatar aşağı zaten
    Türev integral den rakip elendigini sanan katıksız bir maldir ya sınavla en ufak alakası yoktur hedefi baraj gecmektir ve türev integral ona uzay gibi gelliyordur
    Asıl siz diğer konulardan korkun türev integral zaten kendi kendine zor konular olduğu için çok oyun yapip sizi zorlamazlar çünkü konular uzun kurallar vs vs onları en basit haliyle sınavda hatırlamak bile zor çoğu zaman ama sizi pafabol polinom fonksiyon hele aman aman pkbodan öyle bir zorlarki sınavda beyin devreleriniz yanar.
    Yığılma olcak diyenler eudhjsajjzjs siz temmuzda ders çalışın bakalim görürüz yigilmayi
  • Bi güzel pkob dayarlar hallederler sıkma canını

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Onlar zor değil ki mantık kullanarak da yapılıyor çoğu 3 saat süre var zaten deneyerek çok rahat yaparsın

• Şöyle bi 5-6 tane pkob-mantık tarzı sorular çıksada akıllansınız :)

• ÖSYM istese sadece 4 işlem soruları ile öğrenci eler. Öyle bir polinom, parabol, 2. derece işlem soruları sorarlar ki far görmüş tavşana dönersiniz. Trigonometriye girmedim bile bak Matematik ucu bucağı olmayan bir ortam. Geçen seneki yayın Denizi orijinal ayt mat denemesi vardı, oradaki gibi 5 6 tane 11. sınıf sorusu sorsalar herkes yatar aşağı zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mithrandir. -- 26 Mart 2020; 17:0:39 >
  • Keşke öyle yapsalar ama şunu düşünebilirler “Biz bu süreci öyle iyi yönettikki,uzaktan eğitim işe yaradı,netler yükseldi.” demek için kolay sorabilirler.

• " en güzel rakip elenen konular " kusura bakma da hiç sınav sorularına baktın mı ? 2 tane eleyici parabol 2 tane pkob sorusu sorsunlar da gör bakayım integralden mi eleniyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theFaceless_ -- 26 Mart 2020; 16:38:11 >
  • Mithrandir. kullanıcısına yanıt
    Anlamaz hocam bunlar ahdjdjkjfjsjd fonksiyon falan kesin yapılacak sorulardı artık millete onuda yaptırmayacaklar :)

• Mithrandir. kullanıcısına yanıt
    anlamıyo millet bunu matta fende soruların zorlugunun ucu bucağı yok integral organiğin yarısı çıkmayınca herkes 80-0 yapacağını sanıyo herhalde
  • xabier alonso olano kullanıcısına yanıt
    netlerin artması bir şey ifade etmez ki. Kamuoyu memnun olmadıktan sonra isterse net ortalaması 10ar 10ar artsın. artık sosyal medya çok güçlü bir mecra. yığılma durumu kimsenin işine gelmez.

• 2018 ve 2019da bile 2016dan kotu gelmişti zaten.

Ben 19dan cok da farkli olacagini zannetmiyorum sonuçların.

• Türev integral den rakip elendigini sanan katıksız bir maldir ya sınavla en ufak alakası yoktur hedefi baraj gecmektir ve türev integral ona uzay gibi gelliyordur
    Asıl siz diğer konulardan korkun türev integral zaten kendi kendine zor konular olduğu için çok oyun yapip sizi zorlamazlar çünkü konular uzun kurallar vs vs onları en basit haliyle sınavda hatırlamak bile zor çoğu zaman ama sizi pafabol polinom fonksiyon hele aman aman pkbodan öyle bir zorlarki sınavda beyin devreleriniz yanar.
    Yığılma olcak diyenler eudhjsajjzjs siz temmuzda ders çalışın bakalim görürüz yigilmayi

• Şimdi gülüp dalga geçenlerin sınav sonuçlarından sonra halini görücem Ağustos'ta hortlatırım konuyu
  • Aynen ben öylesine başvurmuştum sınava fakat bu ünilerde eğitimin durması ve sınavın ertelenmesinden sonra ciddi ciddi sınava kasmaya düşünüyorum 2 sene önce 4k yapmıştım.
  • Türev var

• Türevde Max ve mine kadar ki geçen seneki ayt Matta da max min yoktu, bi integral yok onu da limite türeve fonksiyona atacaklar ve pkobdan eleyici soru sorarlar... Genel olarak böyle saçma sapan düşünenler bişeyden bilgisi olmayanlar hakkında düşüncem aha da böyle
    BU SENE YIĞILMALAR 2016’DAN DA BETER OLACAK

• xabier alonso olano kullanıcısına yanıt
    ya kardeşim türev integralin seviyesi 3/5 felansa pkob 5/5 denebilir. Türev integral çok kolay müfredatımızda
  • Arkadaslar canınızı sıkmayın türev integral çember analitiği sınavda çıkması muhtemel çıkmayacak diye üzülmeyin. Sınavın ertelenme sebebi bu zaten. Siz soruların hazır olmadığını mı düşünüyorsunuz sorular çoktan hazır tekrar tekrar gözden geçiriliyolardır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ösym nin pkob dan zorlayacağını düşünmüyorum. Zorlayayım derken sorunun başka bir yere gitme riski çok yüksek. Onun yerine fonksiyon ve dizi kısmından zorlar diye düşünüyorum.

• Açıkçası geçen sene elendiğim sorular analitik limitti. İntegrali gayet kolay alan soruları olarak soruyorlar. Elemeden ötürü içiniz rahat olsun polinom vb sorular çok zor sorulabilir. Zordan ziyade eleyici bilgi gerektiren.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.