Şimdi Ara

Bu yıl yine 12 ler için devamsızlık affı gelir mi???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Yapay Zekanın Yanıtı

12. Sınıflar İçin Devamsızlık Affı 2023

Sevgili 12. sınıf öğrencileri,

2023 yılında devamsızlık affı olup olmayacağı konusu, merakla beklenen bir gelişmedir. Geçtiğimiz yıllarda, Milli Eğitim Bakanlığı, 12. sınıf öğrencilerine bir defaya mahsus olmak üzere devamsızlık affı tanımıştı. Bu durum, öğrencilerin sınavlara katılabilmelerini ve eğitim hayatlarına devam edebilmelerini sağlamıştır.

2023 yılında da benzer bir uygulamanın olup olmayacağı henüz netlik kazanmış değildir. Ancak, resmi kaynaklardan konuyla ilgili bir açıklama gelmesi beklenmektedir. Gelişmeleri yakından takip etmeniz, Milli Eğitim Bakanlığı'nın resmi duyurularını kontrol etmeniz ve okul idarelerinden bilgi almanız önem taşımaktadır.

Devamsızlık affının uygulanması durumunda, genellikle belli bir şartlar ve kriterler belirlenmektedir. Bu şartlar, öğrencinin devamsızlık yaptığı derslerin sayısını, devamsızlığın nedenlerini ve öğrencinin eğitim durumunu kapsayabilir. Devamsızlık affı kapsamında, öğrencilerin devamsızlık yaptıkları derslerin sınavlarına katılabilmelerine izin verilir. Ancak, bu derslerin not ortalamalarının hesaplanmasında bazı düzenlemeler yapılabilmektedir.

1. sınıf öğrencileri olarak, devamsızlık durumunuza dikkat etmeniz ve okul idarenizin talimatlarına uymanız gerekmektedir. Devamsızlık affı olasılığına güvenerek devamsızlık yapmamanız, aksine eğitiminize düzenli bir şekilde devam etmeniz önerilir. Devamsızlık affı ile ilgili en güncel bilgileri almak için resmi kaynakları takip etmeyi unutmayınız.
    Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Girme riske

• gelmez, yapacaklarını yaptılar.

• Hocam önümde şuan iki seçenek var ya 2.dönem açıköğretime geçerim ya da mayısa kadar okula giderim ama okula gitmek de zaman kaybı
    Şimdiden mi geçsem?

• bakan açıklama yapmamış mıydı devamsızlık kalktı diye?

• Evet de sadece geçen yıl için mi geçerli?

• Ben açığa geçtim bugün

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 12.sınıfta okula giden kaldı mı hala

• Gelir kafan rahat olsun dibine kadar kullan bakan geçen yıl 12ler devamsızlık dert etmesin demişti

• Zaten bırakma gibi bir durum olmuyor

• 12lere devamsızlıktan kalma kalktı diye biliyorym

• her sene ayni soru kalsan bile mudur yardimcisi siler. 12. sinifa gelmissin sinifta mi birakacaklar

• Gelir gelmesine ama sana tavsiyem açığa geçmen. Hem obp'n turboyu takar hem de salak salak okul sınavlarına çalışma zorunluluğu olmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizim okul farkı hocam bırakıyor

• Misakimi10537 M kullanıcısına yanıt
    Müdür yardımcınız kıl bir pezvngse bırakır ama dediğim gibi çok büyük ihtimalle af çıkıyor

• Merhaba,
    Devamsızlık konusunu okulunuz ile görüşünüz.
    İyi akşamlar.

-DestekHattı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • A NEW LIFE kullanıcısına yanıt
    Hocam bugün açığa geçtim forumda açığa foseptik çukur diyen bile var sjsjs

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Takmayın

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.