Şimdi Ara

Bu saatten sonra Geometri için Soru Bankası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar benim geometri bitti fakat kendimi eksiksiz hissetmiyorum geometride.ve bu sene geoyu zor bekledigimden acaba bi tane soru bankası alıp çözmeye mi başlasam diyorum.karekökün soru bankasını almayı dusunuyorum.buyuk ihtimal bitiremicem ama çok faydası olur gibime geliyor.sizce yeni soru bankası almalı mıyım yoksa elimdeki simetrilerle filan mı uğraşıyım?

• up
  • quote:

Orijinalden alıntı: rodeotr

up

geometrin cok iyi seviye degilse hic bulasma bi konudan sekiz test varsa 4u zorla anca cozuluyor sonra kalem oynatamiyorsun cogu soruda bende var ordan biliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Arkadaslar benim geometri bitti fakat kendimi eksiksiz hissetmiyorum geometride.ve bu sene geoyu zor bekledigimden acaba bi tane soru bankası alıp çözmeye mi başlasam diyorum.karekökün soru bankasını almayı dusunuyorum.buyuk ihtimal bitiremicem ama çok faydası olur gibime geliyor.sizce yeni soru bankası almalı mıyım yoksa elimdeki simetrilerle filan mı uğraşıyım?

sadece analitiğini çözsen yeter bence bir de katı cisimler uzay geometri. bunlardan toplam 50-60 test var rahat biter. diğer konulardan (üçgen dörtgen çember) daha önce soru çözdüysen yaparsın bence lysde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mastermac

quote:

up

geometrin cok iyi seviye degilse hic bulasma bi konudan sekiz test varsa 4u zorla anca cozuluyor sonra kalem oynatamiyorsun cogu soruda bende var ordan biliyorum.

dersaneye gitmedigimden dersane denemelerindeki seviyemi bilmiyorum fakat dün femin kitap halindeki denemelerinin ilkini çözdüm 28d çıktı.seviyesi düşük bi soru bankası almak istemiyorum ve karekökün matematigi harika oldugundan geometrisini de alayım dedim.geo'su hakkında pek bilgim yok yani.
  • Ygs den sonra hiç geometri bakmadım MF3 istediğim için cok şüpheliyim bana sorarsan vakit kaybı geometri sorusu cozmek sadece temelin olsa bile yetiyor örnek vereyim ben konikler bilmiyorum ona çalışıcam sadece
    bu haliyle 24-25 yapıyorum 4-5 soruda zaten konik vs bilmediğin konular fazla geliştirceğini sanmıyorum 40 günde sen en iyisi baska derslere odaklan mesela matematik , fizik gibi ;)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mastermac

quote:

up

dersaneye gitmedigimden dersane denemelerindeki seviyemi bilmiyorum fakat dün femin kitap halindeki denemelerinin ilkini çözdüm 28d çıktı.seviyesi düşük bi soru bankası almak istemiyorum ve karekökün matematigi harika oldugundan geometrisini de alayım dedim.geo'su hakkında pek bilgim yok yani.

sen bilirsin ama ben daha hafif bi kitap al derim..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ronaldinho07

quote:

Arkadaslar benim geometri bitti fakat kendimi eksiksiz hissetmiyorum geometride.ve bu sene geoyu zor bekledigimden acaba bi tane soru bankası alıp çözmeye mi başlasam diyorum.karekökün soru bankasını almayı dusunuyorum.buyuk ihtimal bitiremicem ama çok faydası olur gibime geliyor.sizce yeni soru bankası almalı mıyım yoksa elimdeki simetrilerle filan mı uğraşıyım?

sadece analitiğini çözsen yeter bence bir de katı cisimler uzay geometri. bunlardan toplam 50-60 test var rahat biter. diğer konulardan (üçgen dörtgen çember) daha önce soru çözdüysen yaparsın bence lysde.

hocam analitik için ayrı olan soru bankasını mı kastediyorsunuz yoksa kitabın analitik bölümünü mü?
    Edit:analitik için olan soru bankası değil konu anlatımlıymış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rodeotr -- 8 Mayıs 2013; 22:41:38 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.