Şimdi Ara

Bu oyun oynanmaz...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • böyle oyun oynamak için 4 tane sağlam arkadaşınız olacak yoksa klavyeninde riotundan monitöründen içinden geçersiniz partideki beyinsizler yüzünden.Oyundan soğudum arkadaş, sinir oluyorum lan. Normalde sinirli değilim oyun çok sinir ediyor. Sakın ha bulaşmayın böyle oynlara ekibiniz yoksa. ss atarsan gelmezler, yardıma gidersin bırakıp kaçar. 1 kere ölünce afk olurlar

• Yeni mi başladın?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hangi partiden bahsediyon anlamadım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: t3k3rl3k

Hangi partiden bahsediyon anlamadım?
    Adalet Ve Kalkınma Partisi tabiki
  • evet bir tane kötü oynayan adam oyunu mahvedebiliyor taşımak çok zorlaştı 12 lost streakdayim blitz gg de neredeyse tüm maçlarımda unlucky dmg king won lane yazıyor ama maç lose :D bu oyun şans oyunu
  • Bu oyun güzel bir oyun. Ama böyle sakat oyuncular olmadığı zaman.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok hocam zaten çok şükür bunun farkına çok erken vardım hayatımın merkezinde değil tüm sezon boyunca toplam 250 oyun felan anca atıyorum o da normal draft pick programlamadır ingilizcedir zamanımı onlara kullanıyorum bu kadar emek hırsızı bir oyun olmaz millet hırs yapıp lig yükselmek için saatlerini boşa veriyor.
  • EGM YE ŞİKAYET ETTİM
  • pabci oynayın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jungian_Shadow

Adalet Ve Kalkınma Partisi tabiki

Alıntıları Göster

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu an piyasdaki en iyi kumar oyunu LoL muhtemelen. İsterseniz faker olun. sizin takımda 4 tane sizin gibi player gelsin. karşıya da 5 kişi gelsin. Sizin takımdaki herhangi biri şansınıza göre afk kalan, feedleyen biri olursa kazanmanız imkansız oluyor. Üstelik 38 dakika süren bu oyunda ADC alıp 8k hasar veren 0/18 giden bu arkadaş maalesef uzaklaştırılmıyor ve başkalarına da denk gelmeye devam ediyor. Bence oyunda otomatik ban sistemi olmalı. Aynı roldeki karşı takım oyuncusunun verdiği hasarın dörtte birini bile veremeyen biri direk 14gün uzaklaştırma yemeli.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.