Şimdi Ara

Bu olaylar bir organizasyondur

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • içimizdeki hainler ve örgütçüler hiç sebeb yokken gerilen ülke ortamını iyice germek için planlanmış bir senaryodur adım gibi eminim yakında kokusu çıkar

beşiktaş galatasaray maçlarındaki olayları tetikleyenlerede tek tek bakın hepsi maske takmış formalı gizli hainlerdir

tribünlerden bu serserilerin ve örgütlerle bağlantısı olan insanların derhal içeri atılması ve temizlenmesi gerekmektedir

hiç kimsenin bu ülkenin yaşadığı en büyük başarılardan birine imza atmış şenol güneşi bu hale düşürmeye hakkı yoktur

Bu olaylar bir organizasyondur

içimizdeki hainler sadece tek bir tribünde değil heryere yayılmıştır. esas üzücü olan bu provakatörlerin etkisi altına giren normal vatandaşlardır. ohal kapsamında tribünler acilen bu hainlerden temizlenmelidir

fenerbahçe taraftarının avantaj kendi lehlerindeyken olayları bu hale getirmesinin tek bir mantıklı açıklaması yoktur.

eminim kendileri bile şaşırmıştır. tıpkı bizim beşiktaş galatasaray maçındaki olayları tuhaf karşılamamız gibi. o maçtada hiçbir gereği yoktu.

• Bu olayları çıkaranların fenerbahçe taraftarı olduğunu düşünmüyorum. Maçtan bağımsız olarak örgütlenen bi grubun çıkardığı su götürmez bir gerçek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frayze

Bu olayları çıkaranların fenerbahçe taraftarı olduğunu düşünmüyorum. Maçtan bağımsız olarak örgütlenen bi grubun çıkardığı su götürmez bir gerçek.
    %100 öyle. İster ajan deyin ister provakatör deyin. Herşey devre arası sonrası ve Bjk 10 kişi iken Tolga'nın başrolünde gelişti. Ve açık bir programlanmışlık vardı. Bjk'lı oyuncular içeri gitti mesela hemen. Normal değil ve bu yüzden Fenerbahçe Kulubü hükmen mağlup ilan edilmemelidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 19 Nisan 2018; 22:59:34 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Örgütlenme olduğu kesin. Her korner köşesinden bişey atıldı. Fenerli değil bunlar kesin!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayni konuyu actim biz bu stadyumda ne derbiler oynadik bu kadar olay olmadi oldu 2012 de polis kiskirtmasiyla kimin yaptigi cikti

Lehimize olan durumda stadyumun 4 kosesinde varlar bjk soyunma kulubesinin arkasindalar

Mantik disi

• Başka bir konuya da yazdım. Skor senin lehine, rakip 10 kişi, zamanları azalıyor.

Hadi 1 kere kendini kaybettin attın, devamında ısrarla diğer tribünlerden atılan şeylerin hiçbir mantıklı izahatı yok.

Hükmen mağlubiyet versinler, onu da göğüsleriz, bu takımı yeryüzünden silmeye çalıştılar, otobüsünü kurşunladılar, failleri hala dışarıda dolanıyor.

Sami Yen'deki sulu derbi, Avni Aker'de sahaya atılan taş, tuğla, kaya, kale direği gibi bilimum malzemeye rağmen devam ettirilen maçlar.

Şenol Güneş'in kafasının yarıldığı söyleniyor ama gelen görüntüler çok şaibeli, hangi pozisyonda nasıl yarılmış, çok alakasız görüntüler var.

Bu ülkede yaşamak gerçekten çok büyük profesyonellik gerektiriyor, her gün bir başka gündem, her gün bir başka saçmalık.
  • Olamaz demiyorum olabilir ama bence asıl olay insani

Bizdeki taraftar maça futbol için gitmiyor. Desarj olmak tabiri caizse boşalmak için gidiyor. Hepisi değil ama azımsanmayacak bir güruh böyle

Ve bunların maç umurlarında bile olmuyir

• bjk ile fener arasında gerilim var büyük taraftarlar arasında bugün burda diğer zaman vodefonede bjk istediğini aldı 2 yarı dan oyunculara müdale mi gelmiş nedir rakibi de on kişi bıraktırmaya sinirlendirmeye çalısıyorlardı feneri talisca adama durduk yere laf söylüyor kendi çarpıp kendini yere atıyor yabancılara bişeyler denmiş net ! bjk tam bunu istiyordu bu oldu ciddiyim bu maçı bjk bu hale getirdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: gladyo38

bjk ile fener arasında gerilim var büyük taraftarlar arasında bugün burda diğer zaman vodefonede bjk istediğini aldı 2 yarı dan oyunculara müdale mi gelmiş nedir rakibi de on kişi bıraktırmaya sinirlendirmeye çalısıyorlardı feneri talisca adama durduk yere laf söylüyor kendi çarpıp kendini yere atıyor yabancılara bişeyler denmiş net ! bjk tam bunu istiyordu bu oldu ciddiyim bu maçı bjk bu hale getirdi
    aynı şeyi türkiye kupası maçındaki fenerbahçeli futbolcular içinde söyleyebiliriz van persie v.s.

takımları suçlamak saçma burada açıkça bir organizasyon var benim görebildiğim bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4F3 -- 19 Nisan 2018; 23:19:26 >
  • Gündemi değiştirmek adına yapıldığını düşünüyorum.Dün erken seçim kararı veriliyor sonraki gün son yılların en olaylı derbisi gerçekleşiyor.
    Hemde rakibi 10 kişi kalmış maç o an bitse turu geçecek bir takımın taraftarı yapıyor bu olayları.
    Staddaki taraftar zaten oldukça saf (Türkiyedeki tüm taraftar grupları için durum böyle) bir hain taş atsa diğerleri de atmaya başlıyor.
    Güvenlik desen rezildi, maçın başından beri yağdı cisimler atanların hepsini topla işte teker teker.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.