Şimdi Ara

Bu numaraya dikkat

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Sağlıklı günler

Son 3 gündür turknet adına yine aramalar başladı

Ekteki numara turknet arıyorum ben meltem diye başlıyor sonrasında kampanyanız bitiyor ancak ne tuhafki turknet abonesi olduğumu ve arayan kişi adımı soyadımı biliyor.

Konuyu ayrıca btk ve ticaret bakanlığına ayrıca şikayetimi ileteceğim

sizede böyle aramalar geliyorsa resmi makamlara şikayetlerinizi iletiniz.

Saygılarımla

Bu numaraya dikkat

• Merhaba, bu konuyla ilgili yasal sürecimiz devam etmektedir. Gelen aramalara itibar etmemenizi ve engellemenizi rica ederiz. Bilgi verdiğiniz için ayrıca teşekkür ederim, ben de ilgili ekipler ile paylaşacağım.
  • Vallahi azıttılar iyice. En sonunda biri mağdur olacak, Türknet'e dava açacak, verileri sızdırdığı için.
  • Benizakura kullanıcısına yanıt
    Merhaba, hiçbir 3. şahış ile bilgi paylaşımı yapmıyoruz. Bu konu ciddi olarak incelenmekte ve gerekli yaptırımı mutlaka olacaktır.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Paylaşım yapmıyor olabilirsiniz, zaten Türknet'e şahsen güveniyorum fakat güvenlik sistemleriniz gözden geçirilmesi gerekiyor yüksek ihtimalle. Yoksa bunlar nasıl ulaşsın telefonlarımıza. Önceden aramıyorladı, Türknet'e geçtikten sonra aramaya başladılar. Lütfen bu konu hakkında ciddi bir inceleme yapın.
    Merak etmeyin, inceleme devam ediyor. Mutlaka gerekli aksiyonu alacağız.

Turknet gigafiber kullanıcısı mısınız? Yoksa türktelekom altyapısını mı kullanıyorsunuz?

• 11 gün önce Turknet başvurusu taptım. Kurye gelip evraklarımı aldığı günden itibaren telefonum susmak bilmiyor. Sabah 8.30 başlıyor akşama kadar defalarca arıyorlar. Bulunduğum bölge muğla fethiye

• sariman48 S kullanıcısına yanıt

Cimer den ticaret bakanlığına, btk dan tüketici şikayetleri bölümünden şikayet ediniz.

• geçen hafta benide aradılar neymiş kardeşim yanında bein sportta vericeklermiş bana ekstra olarak eee faturam 90 liraya düşcekmiş işin ilginç yanı çoğu bilgime sahipti arıyan kişi bide diyorki 149 liraya mı kullanmaya devam etmek istiyorsunuz sanane kardeşim keyffimin kahyasımısın 149 kullanmaya devam etcem istemiyorum bein mein dedim

birbirimizi ikna etmeye çalısıyoz resmen adamlar ısrarcı :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gs09gs09 -- 23 Nisan 2022; 11:34:19 >
  • Dün arandım Ben Türknet arıyorum diye. Kadına suç işliyorsunuz bir firma adını kullanmak ve kişisel bilgilerimi izinsiz ele geçirdiğiniz için dedim. Anında kapattı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.