Şimdi Ara

Bu Netlerle İstanbulda Tıp?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ygs1 puanım 471 sıram 1431 ygs 2 de hemen hemen aynı,

Matematik 42 8 (%13)
    Geometri 23 7 (%5)
    Fizik 29 1 veya 30 0 (%13)
    Kimya 30 0 (%14)
    Biyoloji 26 4 (%15)

Sizce bu netlerle ilk 3000'e girebilir miyim(Marmara Tıp)?Yoksa hangi aralıkta olurum? Yardımlarınız için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thoughtless -- 29 Haziran 2010; 10:06:11 >

• Bence ilk 3 bin zor geometri ve matematik kötü bence tıp isteyen biri için istanbul olmasa da başka illerde mutlaka gelir tıp ( bence )
  • Ben de öyle düşünüyorum, arkadaşlarımın çoğu İstanbul kazanacak gibi. Arkadaşlarımdan ayrılacağım için de üzülüyorum,diş hekimliği gelse daha çok sevineceğim nerdeyse.

Bursa(4200) ya da Kocaelinin(5500) gelme şansı nedir? Yoksa İstanbulda burslu mu okusam?Sıkıntı çeker miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thoughtless -- 29 Haziran 2010; 11:52:16 >
  • İstanbul zor gibi gözüküyor; ama söylediğin Uludağ Üniversitesi ve Kocaeli Üniversitesi olabilir.
  • Arkadaşım istenbulda olması zor gibi ama diş hekimliği banko gibi istanbulda hı bide başka üniversitelerin tıpı da kesin gelir sana en kütü sıralaman 5000 gibi olur diye düşünüyorum..
  • Peki Kocaelide öğrenci hayatı nasıldır? Şu anda Avrupa yakasında oturuyorum ama Kocaeli olursa Anadolu yakasına taşınabilirim. Kadıköy civarlarında her gün oraya gitmek zor olur mu?
  • nereden mezunsun hocam
  • istanbulda diş hekimliği gelebilir. Bu arada ben de Kocaeli üniversitesinde okuyorum. Buranın tıpı da gayet iyidir. Büyük şehirleri saymazsan gidebileceğin iyi şehirlerdendir kocaeli ama yine de istanbuldan sonra illa ki sıkacaktır ama kocaeli üniversitesi tıpının da ünü vardır biraz. Üniversitenin imkanları da binalar olsun diğer şeyler olsun gayet iyidir. Tıp fakültesi ve umuttepe kampüsü yanyanadır. Çok insan görürsünüz yani çoğu üniversitede olduğu gibi değildir. Tıp fakültesinin yanında umuttepe kampüsü vardır.
  • ben ea yım geometrim senden iyi

tıp hedefin varsa bence mat lar daha iyi olabilirdi
  • Bence kocaeli garanti gelir.Hangi okul ya da dershanedeydin de bütün arkadaşlarım tıp kazanıyor dedin merak ettim.Atatürk fen mi ?
    Arkadaşlarını da bu kadar önemseme.Lisedeki gibi olmaz arkadaşlıkların %90ı söner.Onu önemseme bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TIME BANDIT

ben ea yım geometrim senden iyi

abartmaya gerek yok. SBS düzeyindeki bir geoda 2 tane net fazla yapsan 3 puan gelir en fazla :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismail.

quote:

Orijinalden alıntı: TIME BANDIT

ben ea yım geometrim senden iyi

abartmaya gerek yok. SBS düzeyindeki bir geoda 2 tane net fazla yapsan 3 puan gelir en fazla :)

o kaç kişi atar haberin varmı
  • Atatürk falan değil Pertevniyalden mezunum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thoughtless

Atatürk falan değil Pertevniyalden mezunum

Vay be birsürü arkadaşım var ordan. Nurtaç Alperle Berk Artış sınıf arkadaşım dersaneden mesela.

Bu puana devlet üniversitesi gelmeyebilir ama burslu kesin gelir bence. Bu sene baya da açılıyor özel tıp fakültesi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: @li behr@m

quote:

Vay be birsürü arkadaşım var ordan. Nurtaç Alperle Berk Artış sınıf arkadaşım dersaneden mesela.

Bu puana devlet üniversitesi gelmeyebilir ama burslu kesin gelir bence. Bu sene baya da açılıyor özel tıp fakültesi.

Nurtaç Alper çok yakın arkadaşım. Berk de iyi arkadaşımdır.Çemberlitaş femdesin galiba sen. Burslu gitmeye çekiniyorum 6 yıl bence riskli kalabilirim yani.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: @li behr@m

quote:

Nurtaç Alper çok yakın arkadaşım. Berk de iyi arkadaşımdır.Çemberlitaş femdesin galiba sen. Burslu gitmeye çekiniyorum 6 yıl bence riskli kalabilirim yani.

Çemberlitaştayım evet. 2sini de çok severim. Üstad deriz biz nurtaç alpere, o yüzden hangi ismiyle hitap edildiğini de bilmiyorum.

Benim de senden belki 5-6 puan fazla gelecek puanım. İstanbulda devlet olmazsa burslu olabilir diye düşünüyordum ama bu hiç aklıma gelmedi. Kalırsak pek hoş olmaz sanırım.

• Bir de bir sorum daha olacak bizim okulda 40. ile 80. arasında kaç puan fark olur aobpde. 3-4 puan olur mu?
  • Şimdilerde son senede olması lazım 😂
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.