Şimdi Ara

Bu nasıl bir yüzsüzlük?Full e dava açmışlar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
0
Favori
4.836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu saatten sonra bulunduğum şehirde full istasyonu olsa başka yerden yakıt almam. İyice gıcık kaptım diğerlerinden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: topaz42

TABGİS ve ŞEREF kelimelerinde hiç bir ortak harf yok. Artık gerisini siz düşünün.

Tespit müthiş
  • Petrol ofisinin anlaşma yaptığı kamu ve özel şirketler var onlara verilen özel positive kartla pompada kartı okutunca %4 indirim yapıyor.Şahsen po nun benzini iyi ben memnunum.Birde fsi,tsi motorlu araçlara benzini iyi yerden koymak lazım yoksa EPC ışığı yanıyor.
  • Bugün full'e dava açıyorlar ama bilmiyorlar ki yarın bu açtıkları dava kendilerine patlayacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: _eRay

Aslında petrol firmalarınız kar marjı çok fazla değil. Ham fiyatın üzerine alınan kar oranı diğer ülkelerden fazla değil, ancak üzerine eklenen vergiler belimizi büküyor.
    Full nasıl daha ucuza satabiliyor derseniz, onu da Full'den yakıt alıp kullanan ve başı ağrıyan insanlara sorun. Full'den yakıt almak orta vadede pek yarar sağlamıyor.

Nasil degil, rafineri cikis fiyatina OTV'yi ekleyince su anki satis fiyati arasinda neredeyse 1 TL fark var. Hadi %18'i de kdv ama geriye kalan kime gidiyor? Diyebilirsiniz ki adamlar hic mi kar etmesin evet etsin ama hepimiz her zaman benzin almak zorunda oldugumuz icin burada garantili bir rant soz konusu. Bana gore dagitici + bayi payi (kari degil) 1 lt benzinde 40 kurustan (ki satis fiyatinin %10'u eder) fazla olmamali.

• Manisada Termo diye bir firma var, indirimli yakıt ve lpg satıyor ve lpg de ipragaz. fiyat gün itibariyle 2.26,bir sonraki istasyon 2.58. Almak isteyen olursa diye yazdım..
  • fulle neden kimse guvenmiyor anlamis degilim. adamlar sattiklari yakitin garantisini veriyorlar.bedava corbada icebiliyosunuz. sik sik indirimde yapiyorlar genede kimseye yaranamiyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Full benim desteklediğim bir firma ilk açıldığından beri defalarca dizel-benzin aldım bir sorunla karşılaşmadım. Her şeyde Türk malı olsun onu kullanalım diyen milliyetçi arkadaşlar Full olunca mevzu neden uzak durun diyorlar anlamıyorum yalancı milliyetçilik herhalde bunların ki.
  • istanbul beykentteki fullden yolum düşdükçe gaz alırım hiç bir sıkıntı olmadı çatalca yolunda kadoil var pazar günleri pazartesi 8.30 a kadar gaz 2.27 en çok kadoilden alıyorum full, kadoil bence bu tür yerleri desteklemek gerek.
  • acildigindan belli fullden yakit aliyorum sisli deki istasyonu lpg 2.22 den veriyor suan dusunun nasil bir kar var bu iste
  • 1 seneyi aşkın süredir dizeli full'den alırım, şimdiye kadar hiçbir şikayetim olmadı, yakıtın biraz ucuz olmasının sebebi kendi istasyonları olduğu için bayi karı olmayaşıdır. Bu arada full müşteri sayısı artmışki dava açma gereği duymuşlar, bırakın bari millet ucuz ve kaliteli yakıt alsın.
  • bursada açıldığından beri fullden alıyorum önceden bp den alıyordum. full kapanana ve zorda kalmadığım sürece asla full hariç hiç bir yerden almam .
  • Amca full un dizel yakıtını alıyordu aracına çokta memnundu hele bazen kampanya oluyormuş dizel 3,50 tl ye kadar bile düşüyormuş günü birlik çok memnundu ama bir yerde artık o firmaya para yedirmeyeceklerini anlamıştım.
  • Mazotu full'den baska yerden almiyorum. La viva full :)
  • Bundan sonra bende FULL'den almaya çalışacağım full karta alıp en azından biraz daha ucuza benzin ve mazot alırım.
  • Eskişehir'e yeni açıldı ve neredeyse evin dibinde.Aynı şekil hem arabaya hem motora Full'den devam...
  • Sahsim adina konusuyorum

Fullden birdaha asla mazot almiycam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • full'ün arkasındaki güç komple TABGİS'i satın almaya yeter hiç korkmayın. Full aç gözlülük yapmadı, müşteriyi yolunacak kaz yerine koymadı ve kısa zaman içersinde sektörde kendine sağlam temelleri olan bi yer edindi. Şahsen ben akaryakıt alış verişimi mümkün olduğunca Full'den yapmaya çalışıyorum. Ki evimin yakınlarında bir istasyonları yok ama denk getiriyorum yol üzerindekinden alıyorum.

Resmen mızıkçı çocuklar gibi ağlıyarak dövünmeleri bunların. "Ya biz güzel güzel geçiriyoduk müşteriyo sen şimdi çıkıp nie indirim falan diyip milletin aklını bulandırıyosun." iş buna dönmüş.

hiç bişey yapamazlar orası ayrı.

YAŞASIN FULL!!!
  • Geçen hafta kocaelide 95 kurşunsuzu 3.80 e indirdi.İstasyonda sıraya bile giremedim yoğunluktanErtesi günü tekrar 4.43 e çektikleri zamanda gidip full den aldım :) Kısa sürede iyi prestij yaptı aslında full
  • OLUMUNE FULL..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.