Şimdi Ara

Bu nasıl bir yüzsüzlük?Full e dava açmışlar (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
0
Favori
4.836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: beyaz002

o zaman Star pet' de açarlar bunlar.Geçen hafta indirim vardı 3,30 dan mazot aldım,normalde 3.41 den satıyolardı.Zam gelince 3.50 oldu , yinede star a devam

Aman hocam dikkat et motoru kucağa alma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _K_A_İ_N_

quote:

Orijinalden alıntı: beyaz002

o zaman Star pet' de açarlar bunlar.Geçen hafta indirim vardı 3,30 dan mazot aldım,normalde 3.41 den satıyolardı.Zam gelince 3.50 oldu , yinede star a devam

Aman hocam dikkat et motoru kucağa alma.

hocam bilmiyorum ama şuanlık iyi gibi.
  • full ün arkasında hükümet destekli bir işadamı olabilir,piyasaya rekabet gelsin diye destekleniyor olabilir.
  • valla ben po dan indirimli alıyordum %2 indirim yapıyolardı her defasında, FULL u denemeye karar verdim arkadaşlar mazotu, sonra görüşlerimi yazarım
  • geçen sevgililer günü indiriminde depoyu full'den fulledim :), 175 tl ye doldu depo normalde 210 tl civarı tutuyor.

benim aracın motoru 2.0 TFSI ve 98 oktan benzin istiyor normalde, ve benzinin iyi mi kötü mü olduğunu çok kolay anlayabiliyorsun, şu kadarını söyleyim performans olarak normalde aldığım shell'den baya farklı, shell'den alınca araba uçuyor full'ün benzinine göre.
    dizeline br şey diyemem çünkü kullanmadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: A380

full ün arkasında hükümet destekli bir işadamı olabilir,piyasaya rekabet gelsin diye destekleniyor olabilir.

Tam olarak öyle değil ama yaklaştın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinoplu

quote:

Orijinalden alıntı: topaz42

TABGİS ve ŞEREF kelimelerinde hiç bir ortak harf yok. Artık gerisini siz düşünün.

ama sonuna SİZ eklersek 2 harfi uyuşuyor

Kelimenin aslı ŞEREF. Sonundaki takılar belirtmek için. Mesela:

ŞEREF ADAM ve ŞEREFSİZ ADAM gibi
  • gonlum fullden yana ama ne zaman ordan benzın alsam menzil kısalıyor.ayrıca arkadaslara katılyrum yuzde 7 ındırım hıkaye
  • quote:

Orijinalden alıntı: WaRToX

Nasıl indirim yapmıyor arkadaşlar yapmayın gözünüzü seviyim..

Full Kart alın, numaranızıda forma düzgün bir şekilde yazın..

Ayda iki kez falan yok diyor sevgililer günü, yok birşey günü %10 indirimi basıyor.. Helal olsun adamlara..

Onun dışında her benzin ve mazot zammından önce mesaj atıyor, saat 24.00'dan önce gelin zamsız fiyatlardan doldurun diye...

Adamlar KRAL beyler bu saatten sonra benim gözümde..

zamdan önce mesaj atıyorlarmış, çok güzel bir uygulama. umarım bizim buralara da bu tür firmalar gelir. opet, shell, bp, po tekeli var buralarda.
  • bir sürerdir Viyanadayım.. burada motorin 1,41euro 95 oktan benzin ise 1.43 euro.. yani 3,26 kuruş civarı.. söyleyecek fazla bir şey yok Türkiye artık garip bir yer oldu maalesef.. bu ülkede araç sahibi olmak yakında suç ve delilik sebebi sayılırsa şaşırmayın..

bari adam gibi toplu taşıma olsa Viyanadaki gibi yanmayacağım bu duruma.. ama toplu taşıma namına birşey yok ve dünyanın en pahalı akaryakıtı bizde.. ölmüşüz ağlayanımız yok..
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cruise06 -- 26 Şubat 2012; 20:45:45 >
  • full ün mantığı şu

istanbuldaki tüm özel halk otobüsleri minibüsler taksiler bizden yakıt alsın başka birşey değil adam magrus minibüse zeytin yapı koysa çalışıyor zaten
  • arkadasım üsküdar dolmuscusu gecende soylemistim sordum neden full den almıyorsunuz. Bana dedigi full un yakıtı cabuk bitiyor. Adamlar dogancılar yokusundaki shell den alıyorlar.

Şimdi soruyorum bu kadar dolmuscu dunya yol yapıyorlar kaz beyinlimide haremdeki full den alacaklarına dogancılardaki shell den alıyorlar.

Her defasında soyluyoruz benzin alınabilir eywallahta arabanızı seviyorsanız dizel almayın... hayır yani sorun cıkarıyor siyah duman cok yakıyor cekis dusuyor muayenede kalan araba var diyoruz hala biri cıkıyor

yok ben digerlerine inat alıcam... al arkadasım tutan mıvar sonra enjektorun gider mazot pompan gider yok piston kafası erir gelip burada aglamayın...

20 liralık mazot bile alsam arabanın sesi boguluyorsa o mazotta bişey vardır...
  • Sanane kardeşim adam istediği malı istediği fiyata satar rekabet edeceksen sende ucuzlat.
  • "BİRİLERİ ARKANIZDAN KONUŞUYORSA, BİLİNKİ BİR ADIM ÖNDESİNİZDİR"
  • LPG alıyorum. fiyatları değilde imkanları güzel. fırçasız köpüklü yıkama çay,çorba gibi bir sürü imkanı var her istasyonda hemde öyle derme çatma değil bildiğin temiz nezih ortamlar. Geçen gaz alırkan bi baktım bilgisayar var, arabada pis bıraktım arabayı yıkamaya ordan bilgisayardan 10dk da işlerimi hallettim araçta o arada kurudu bindim gittim. Ben memnunum Full den istasyondaki kalabalığa bakılırsa herkes memnun
  • quote:

Orijinalden alıntı: sissil

arkadasım üsküdar dolmuscusu gecende soylemistim sordum neden full den almıyorsunuz. Bana dedigi full un yakıtı cabuk bitiyor. Adamlar dogancılar yokusundaki shell den alıyorlar.

Şimdi soruyorum bu kadar dolmuscu dunya yol yapıyorlar kaz beyinlimide haremdeki full den alacaklarına dogancılardaki shell den alıyorlar.

Her defasında soyluyoruz benzin alınabilir eywallahta arabanızı seviyorsanız dizel almayın... hayır yani sorun cıkarıyor siyah duman cok yakıyor cekis dusuyor muayenede kalan araba var diyoruz hala biri cıkıyor

yok ben digerlerine inat alıcam... al arkadasım tutan mıvar sonra enjektorun gider mazot pompan gider yok piston kafası erir gelip burada aglamayın...

20 liralık mazot bile alsam arabanın sesi boguluyorsa o mazotta bişey vardır...

Benim aracim mahvoldu hala kendine gelmedi

Siyah duman cekisten dusme motorda artan ses bir daha asla mazot almam bugun 3.48 tl idi kampanya vardi 3.95 tlye totalden aldim almiyorum fullden mazot falan

• Aramızda yakıt hakkında bukadar bilgili arkadaşlar olması şaşırtıcı. Makina mühendisliği okuyup motorlar dersi alıp, yakıt , yanma ve tutuşma üzerine saatlerce ders görünce bile bukadar rahat konuşulmuyor. Ama bilmeyen mahşallah şakır şakır atıyor diycem ama, tabiki böyle birşey yoktur arkadaşların hepsi bu konu üstüne eğitim almış belliki.

Herneyse, full un yakıtı diğer yakıt firmalarınında kullandıgı aynı katkısız eurodieseldir, euro 5 dpf li bütün araçlarda da kullanılabilir, diğer firmalardan aldığınız katkısız yakıtlada bir farkı yoktur. Katkılı yakıtlara göre sesli çalışmasının nedeni tutuşma gecikmesinin katkılı olanlara göre daha uzun olmasıdır, bu nedenle motor daha sert çalışır. Bir zararı yoktur. Diğer firmalardan da katkısız eurodiesel alıp çekişin arttıgını sesin azaldığını falan düşünüyorsanız kendinizi kandırıyorsunuz demektir. Ancak katkılı yakıt tabiki biraz performans ve daha yumuşak çalışan bir motor sağlıyor. Ancak bunun motor sağlığı için bir değişen yoktur. Siyah dumanı bütün dizeller atar, ne katkısı koyarsanız koyun turbo düşük devirdeyken gazı köklediğiniz zaman zengin karışım nedeniyle o siyah duman hep çıkar.

• Yüzsüzlüğün, şerefsizliğin, pişkinliğin uç noktası

Rekabet kurumunun kesinlikle bu olaya el atması gerek.

Adamlar resmen "sen nasıl daha ucuza satıp rekabet ortamı oluşturursun" diye dava açmışlar .

Evimin, güzergahımın yakınında Full yok maalesef, olsa kesin Full'den alacam yakıtımı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeytinkoy -- 29 Şubat 2012; 10:44:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

full ün mantığı şu

istanbuldaki tüm özel halk otobüsleri minibüsler taksiler bizden yakıt alsın başka birşey değil adam magrus minibüse zeytin yapı koysa çalışıyor zaten

Devamlı olarak Full'un mazotunun kötü olduğunu söylüyorsun ama çevremde Full'den mazot alıp da memnun olmayan olmadı. Babam alıyor, bi arkadaşım devamlı alıyor ve bi şikayetleri yok. Full senin aracın motoruna mı uymuyor acaba ?

Full'un mazotunu V-Power, Excellium gibi katkılı mazotlarla kıyaslamamak lazım. Diğer firmaların katkısız mazotları ile kıyaslamak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeytinkoy -- 29 Şubat 2012; 10:50:53 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.