Şimdi Ara

<Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir.>

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çoğu mesajlarda "<Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir.>" yazıyor. Nedir bu?

Az önce kendi mesajımı değiştirince de oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Agentwho -- 18 Temmuz 2017; 15:39:57 >

• 1 aydan daha fazla süredir böyle neredeyse

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir ara tum mesajlar atilinca yaziyordu. Simdi sadece degistirilen mesajlarin hepsinde yaziyor galiba. Bu yazi aslinda gercekten bir yonetici tarafindan degistirilen mesajlar da yazardi eskiden. Bir sekilde bozuldu ama fazla ugrasmiyorlarki uzun zamandir sorun devam ediyor.
  • mobil uygulamadan atınca yahut mesaj değiştirince çıkıyor. donanımhaber geleneksel forum yazılımı bozma zamanlarında böyle anormallikler olması normal
  • Bende dün attığım bir mesaj sonrası gördüm bu ifadeyi. Değişiklik de yapmadım. Mini sürümden atmıştım. Neden yazıyor ki?

• quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Bende dün attığım bir mesaj sonrası gördüm bu ifadeyi. Değişiklik de yapmadım. Mini sürümden atmıştım. Neden yazıyor ki?

mesajın linkini atar mısın hocam belki gerçekten değiştirilmiştir   sanmıyorum ama.

• Mesajın bir moderatörce değiştirildiğini gösteriyor. Bir moderatör değiştirmeden yazıyorsa hata vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nat Alianovna -- 8 Aralık 2020; 13:0:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

mesajın linkini atar mısın hocam belki gerçekten değiştirilmiştir   sanmıyorum ama.

Alıntıları Göster
    Mesaj burada:
    https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/146859789

Aktiviteler sayfası sorun nedeniyle 2 gündür falan güncellenmediği için mesajı da zor buldum bu arada :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.