Şimdi Ara

Bu maç Oğuzhan'ı beğenen bir ben miydim?

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
14
Cevap
0
Favori
361
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> Bu maç Oğuzhan'ı beğenen bir ben miydim?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    262 Mesaj
    Ben açıkçası dün Oğuzhan'ı beğendim. Yeterli değildi ama rakip de Arsenal'di. Biraz fizik yapsa, biraz kendini geliştirse iyi yerlere gelir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

''Ömür dediğin üç gündür; dün geldi geçti, yarın meçhuldür. O halde ömür dediğin bir gündür; o da bugündür".
  • Yarbay
    9913 Mesaj

Sergen onun yaşında leblebi gibi frikik atıyordu, o kadar değil uçmayın.
    |
    |
    mumenu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    Oğuzhan fena değildi ancak bir merkez orta sahanın yapması gerekenleri yapmadı. Zaten oğuzhandan 10 numara oynamasını beklemekte saçma adam buram buram göbek os kokuyor. Al önüne bir gerçek 10 numara arkada da veli-atiba-oğuzhan üçlüsünü maçına göre karıştır karıştır oynat bu kadar basitt
    |
    |
    son saniyelerde törenin aynı pozisyonda oğuzhana vermediği 2 pas var kanser etti beni. çok kötüydü töre
    |
    |

Orijinalden alıntı: Miex

Sergen onun yaşında leblebi gibi frikik atıyordu, o kadar değil uçmayın.

Sergen Beşiktaş tarihinin en yetenekli yerli futbolcusu. Onunla Oğuzhan'ı kıyaslayan yok zaten.

Kıyaslayan var, kıyaslayana cevap verdim ben de. Mention var mesajımda eğer bakarsan.
    |
    |
    PH_Ganso kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    iyi oynasa da oynamasa da tavırları kesinlikle yedek oturması gerektiğini gösteriyor. beşiktaş'ın 10 numarası her maç kahraman olmaya çalışan birisi olmamalı maalesef. gördüğü kartlara hiç değinmiyorum bile. 10 numara gelince 30 maç yedek oturur umarım ki bence oğuzhan yedekten gelince daha verimli oluyor. geçen sezon 4 galibiyetle başladığımız seride taktik aynen böyleydi. galatasaray maçında kör dövüşüne dönen maçta oğuzhan yoktu ve 2. yarı adamakıllı oyun kuramamıştık. yetenekli oyuncu tamam da, şu an kendisinin de iyiliği için gerçek bi 10 numara transfer edilip, yedek kulübesinden oğuzhan'a izletilmesi gerekiyor.
    |
    |
    Oğuzhan'ın bu potansiyele sahip olmasının sebebi yeteneği kadar çalıştığı altyapılar diye düşünüyorum. En büyük sıkıntısı performans istikrarı bazen maç içinde bile istikrarsız performans sergiliyor.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Miex

Kıyaslayan var, kıyaslayana cevap verdim ben de. Mention var mesajımda eğer bakarsan.

tamam şimdi gördüm, eksilemişler zaten.
    |
    |
    Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.
    Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır!
    Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur !!!

• Yarbay
    4125 Mesaj
    Ceza sahası içine girmeyen 10 numara mı olur? saçmalamayın arkadaş neyini beğendin acaba? 8 numara oynasaydı eyvallah ama defansif yönü çok zayıf.
    |
    |
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
kolayoto.com
emek server
canlı radyo dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,594
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.