Şimdi Ara

Bu kupon nasıl?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yarın akşam için RM-GS maçına 1, Malaga-Dortmund maçına 2 vermeyi düşünüyorum. 1.10ve2.00 oranlar. 100lira atsam 220lira alıyorum. Sizce değermi riske girmeye, kupon tutabilirmi?

• galatasaray rahat alır maçı 2/2 oyna
  • quote:

Orijinalden alıntı: Death Note

galatasaray rahat alır maçı 2/2 oyna

GS alamaz diye düşünüyorum, ayrıca yukarıda belirttiğim kuponun haricinde RM-GS maçına 1/2 ve 2/1 şeklinde 5er liralık 2kupon düşünüyorum fantazi bomba amaçlı sadece Dortmund maçından endişeliyim.
  • Dortmund alır. GS maçına çifte şans oyna derim .
  • Yıl olmuş 2013 Real Madrid karşısında Galatasaraya oyna diyen süperzekalar var
  • dortmunta oynama beraberlik o maç
  • dortmund maçına karşılıklı gol yaz
  • aga 1. 10 luk oran niye oynuyorsun gerek yok.
  • 100 lira atacaksan dortmunt maçına taraf bahsi oynama real maçında 2.5 üstü yaz garanti olsun Realin şampiyonlar liginde kendi sahasında gol ortalaması 3.09 civarı Gs defansı fazla dayanamaz yerler ve ben üstüne basarak söylüyorum Galatasaray gol atmadan maçı bitirmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: mater33

aga 1. 10 luk oran niye oynuyorsun gerek yok.

Bir yada iki maç olsun temiz olsun diye düşündüm.

Dortmund maçı için biraz yorumları inceledim de Malaga kendi evinde çok iyiymiş ya kaybetmez falan yazıyor. KG var mantıklı geldi ama bu kezde oran iyice düşüyo. Yada Malaga-DM maçına KGV RM-GS Üst dahamı iyi olur.
  • ben oynama dıyorum riskli garanti işe gir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PsychoticInfIuence

quote:

Orijinalden alıntı: mater33

aga 1. 10 luk oran niye oynuyorsun gerek yok.

Bir yada iki maç olsun temiz olsun diye düşündüm.

Dortmund maçı için biraz yorumları inceledim de Malaga kendi evinde çok iyiymiş ya kaybetmez falan yazıyor. KG var mantıklı geldi ama bu kezde oran iyice düşüyo. Yada Malaga-DM maçına KGV RM-GS Üst dahamı iyi olur.

dortmund malaga kg var en mantıklısı, ikiside taş gibi takım. ama gs macına oynama bence, galiba maçı dahada heyecanlı izlemek için oynayacaksın. çünkü daha güzel maçlar var
  • GS maçı H1 tek maç 100-200 lira basın ertesi gün gidin direk alın parayı
  • O maçlar için 100 TL riske etmeye değmez. 1.10 oranlı bir maçı yazma daha iyi. Alternatif Real galibiyetlerine oynayıp, arttır oranı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PsychoticInfIuence

quote:

Orijinalden alıntı: Death Note

galatasaray rahat alır maçı 2/2 oyna

GS alamaz diye düşünüyorum, ayrıca yukarıda belirttiğim kuponun haricinde RM-GS maçına 1/2 ve 2/1 şeklinde 5er liralık 2kupon düşünüyorum fantazi bomba amaçlı sadece Dortmund maçından endişeliyim.

Senin yerinde olsam malaga dortmindmacina karsilikli gol var gs macunuda kg var oynarim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • r.madrid 5+ - 0 skor oyna
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.