Şimdi Ara

Bu klipteki BAĞYAN lar çok güzel değil mi ? SS li [KORELİ]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• 2:07 yi açın

• Fazla japon izlemişsin azalt bu aralar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiçbir şey dışarıdan gözüktüğü gibi değildir yalnız. O K-POP'çulara çok sıkı diyetler uygulanıyor göz zevkine hitap etsin diye.

Ayrıca bu şarkıcıların kesinlikle sevgili edinmeleri de yasak.

Kısacası K-POP'çuların gram özgürlüğü yok, resmen köle hayatı yaşıyorlar, dolayısıyla da psikolojileri de sağlam değildir muhtemelen.

• yav bu korelilerin hepsi kız kardeşime benziyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: DrakeMcCain

Hiçbir şey dışarıdan gözüktüğü gibi değildir yalnız. O K-POP'çulara çok sıkı diyetler uygulanıyor göz zevkine hitap etsin diye.

Kısacası K-POP'çuların gram özgürlüğü yok, resmen köle hayatı yaşıyorlar, dolayısıyla da psikolojileri de sağlam değildir muhtemelen.
    la güzel de değiller ki
  • Leş artı çöp

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Konuyu açana hitaben yazdım o mesajı, ayrıca herkesin güzellik anlayışı farklıdır.

• quote:

Konuyu açana hitaben yazdım o mesajı, ayrıca herkesin güzellik anlayışı farklıdır.
    yav he he. çirkin değiller kesinlikle ama ne bileyim sokakta bile çok daha güzel kızlar var
  • çöp
  • quote:

Hiçbir şey dışarıdan gözüktüğü gibi değildir yalnız. O K-POP'çulara çok sıkı diyetler uygulanıyor göz zevkine hitap etsin diye.

Evet bunu duymuştum zaten hiçbir kpop kız grubunda açık açık erkek arkadaşı olan idol görmedim her şeyleri denetleniyor yurt gibi apartmanlarda kalıyorlardı birlikte . Bende diyet doğru olmuş şişmanlık yakışmıyor korelilere

• klipte suratına bakılacak tek hatun şu alttaki

Bu klipteki BAĞYAN lar çok güzel değil mi ? SS li [KORELİ]

bu hatunların her birine paten giydirip köpükle arabamı yıkarlarken ordan bi plastik delta marka sandalye bulup sigara içerek bunları izlemek istedim niyeyse

şarkı da iyymiş ha, ne pis dolandı dilime arkadaş " bye by baby dım dururumm durruruumm"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sioux -- 4 Haziran 2020; 6:24:50 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.