Şimdi Ara

Bu kızın adı ne? +6

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
4.491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aşağıdaki kızın adını bilen var mı?Aslında teknik servis bölümüne soracaktım ama belki siz de bilirsiniz diye tahmin ettim.İsmi ve adresi lazım.Gidip isteyecem.Ne kadar başlık parası isterlerse de umrumda değil.

Bu kızın adı ne? +6

• Kız güzel ama galiba resim biraz eski.Yani tahminimce bu hatun şu anda bu resimdeki yaşında diil.Bana öyle geldi.

Nerden çıkardın derseniz.Makyaj ve saçlardan.Dediğim gibi sadece bana öyle geldi.

Not : Kız süper.Sana vermezlerse şansımı denemek isterim
  • fotoşop

tamam şakaydı kız müüüüükemmel
  • o kız bizim esra resmini nereden buldunuz
  • nuriye olması lazım izmir bornova manavkuyu dakı ıkıncı pehlıvanoglundan saga don ugur mumcu parkına varmadan hemen soldakı yesıl apartman 5.daire bulamazsan kosedekı bakkala sor o sana tarıf eder
  • o bizim alt komşu yaa nerden buldunuz resmini
  • jessıca alba olabılır

levıs reklamlarındakı cocuğun ablası.nasıı yakışıklı cocuktu artık cıkmıyor reklamları
  • Jessica alba değil benziyo ama değil.Kardeş bunun ismini bulamazsan Jessica Alba verelim
  • böyle küsel bi kızkardeşi de var mı
  • quote:

Orijinalinden alıntı: bLaZe1990

Jessica alba değil benziyo ama değil.Kardeş bunun ismini bulamazsan Jessica Alba verelim

evet cok benzıyo o değilmiş.

joshua alba erkek kardeşii( )
  • hiç de güzel degilmiş.
  • bizim salak melike güzel ama çok salaktır.
  • neresi güzel gözünüz kör
  • ben bu kızı ataya alayım
  • quote:

Orijinalinden alıntı: Sadneyda

Kız güzel ama galiba resim biraz eski.Yani tahminimce bu hatun şu anda bu resimdeki yaşında diil.Bana öyle geldi.

Nerden çıkardın derseniz.Makyaj ve saçlardan.Dediğim gibi sadece bana öyle geldi.

Not : Kız süper.Sana vermezlerse şansımı denemek isterim

Makyajı önemli değil.İstediği an değişir makyaj.Yeter ki bulayım.İsteyenin bir yüzü kara vermeyenin...Ayrıca Jessica diyenler var.Bu o değil.Jessica'yı tanırım.Geçen sene istedim onu.Babası onun beşik kertmesi var dedi.Olmaz dedi.Bende anlayışla karşıladım ve vazgeçtim.

Bu kızın adı ne? +6

• ABİ YA İSMİNİ BOŞWER DE KIZ HARBİ HARBİ SÜPER
  • Her ewe bi tane lazim
  • agzı iş yapar gerisini salla..bi de boydan görmek lazım
  • kafela'nın reklamında oynayan kızın ismini bilen var mı?
  • abi kainat güzelinin resmini koyarmısınız.ben bulamadım adı neydi güzel neymiş görelim.bu kızdan fazla hoşlanmadım.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.