Şimdi Ara

bu kız bana yürüyor mu[ss geldi yeni!] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
174
Cevap
6
Favori
7.980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ''Geçen atakan bana teklif etti reddettim ahaha bu çocuk kendini ne zannediyo yha ''
  • Ben senden hoşlanıyorum de olsun bitsin tabi istiyorsan istemiyorsan takıl böyle muhabbet et ego kasarsın işte
  • Yaq sen ne kadar harika bişeysin öyle

Hocam şaka bir yana sakın açılmayın büyük olasılıkla kanka olarak görüyor. Buradki abazalar bu ilgi alakayı bi kızda görünce kafaları gidiyor. ya da siz açılmasını bekleyin yani abaza gibi hemen atlamayın sizde hoşlanıyorsanız hafiften iş atın akışına bırakın olacağı olur.
    Hayırlısı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu ne lan pm den benim teli verem senin ihtiyaçlarını giderebilecek erkek diye kıza ver kısmen şaka tabi

• açılırsan reddi yersin,sonra kız der kolleksiyonuma bir leş daha ekledim
  • ego kasıyo level atlıyıcak
  • Sana teklif ettirip "ben seni arkadaş olarak görüyorum .s.s" diyecek ve ego kasacak.Tuzağa düşme

• Kız her ss te foto değiştirmiş lan benim geçen seneden beri pp aynı

• Hepsini okudum inceledim teker teker analiz yaptım.
    Sonuçlar

1.Sonuç: Kızın hormonları bu aralar fazla salgılanıyor. Şu anda teklif etsen kabul eder. Seni düşünüp bir şeyler dahi yapmıştır

2.Sonuç: Kız senden ilgi bekliyor. Hani ben ona yakışıklı dersem oda bana güzel der gibisinden.

3.Sonuç:Yedeksin.

4. Sonuç: Yukarıdakilerden hepsi yalandı kız sana aşık yürümek ne kelime bildiğin koşuyor keşke bana da böyle şeyler söyleyen birisi olsa

• Çaktırma çaktırma

• Malebolge137 M kullanıcısına yanıt
    Verdi gazı, hazırlığını yaptı.Avının gelmesini bekliyor diyorsun

• Eğer kız fazla dışa dönük değilse ya da deli gibi sana vurgun değilse(eğer böyle olsaydı anlardın seni başkasına kaptırmak korkusu ile her mecrada senin için elinden gelen herşeyi yapardı)asla hoşlandığı erkeğe karşılık beklemeden böyle üst üste iltifatlar etmez diye düşünüyorum,hatta Türkiye de ortalama bir kız hoşlandığı kişi ile pek muhattap olmaz çünkü asla erkeğe aşık oldum sana demeyeceği için onunla konuşup arkadaş izlenimi yaratmak da istemez,bu durumda sen iyi birisin kız için ve o da seni överek arkadaşlığından ve insanlığından memnuniyetini bu şekilde belli ediyordur. Bu dostluğu devam ettir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • "Sen çok iyi birisin ama biz sadece arkadaşız atakan .s.s.s"
  • 100 metre koşuya çıkmış kız usain bolt gibi sen sakın bu kızı kaçırma
  • Valla 32 yaşında bir abin olarak söyleyeyim. Bu kızdan sana yar olmaz. Hoşlanan kız asla böyle konuşmaz. Sana acıyor veya üzülüyor. Anaç duygularla yazmış. Sen onun için ancak arkadaş olursun.
    Dersen ki abi napayım kızdan hoşlanıyorum taktik ver bana dersen ;
    Kendini geri çek biraz cool ol. Bakalım ısrarla sana yazmaya devam edecek mi. Yani burdaki mevzu kız seni merak edip sürekli konuşmak isterse işte o zaman işler yolunca hemen buluşma teklif et. Ama kız hiç yazmıyor iplemiyorsa sen yazınca sadece cevap veriyorsa malesef ümidini kes...Kıza meze olursun anca...
  • Seni kız arkadaşı olarak görüyor, boşa heveslenme.

"Tam beyefendi tipi var kız sende"
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legend_Come_Back

Valla 32 yaşında bir abin olarak söyleyeyim. Bu kızdan sana yar olmaz. Hoşlanan kız asla böyle konuşmaz. Sana acıyor veya üzülüyor. Anaç duygularla yazmış. Sen onun için ancak arkadaş olursun.
    Dersen ki abi napayım kızdan hoşlanıyorum taktik ver bana dersen ;
    Kendini geri çek biraz cool ol. Bakalım ısrarla sana yazmaya devam edecek mi. Yani burdaki mevzu kız seni merak edip sürekli konuşmak isterse işte o zaman işler yolunca hemen buluşma teklif et. Ama kız hiç yazmıyor iplemiyorsa sen yazınca sadece cevap veriyorsa malesef ümidini kes...Kıza meze olursun anca...

vallahi abi benim işte canım sıkılınca mesaj atıyorum kendileri çok mesaj atmazlar bana arkadaşım diyip geçicem artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonkeyDGarp

Bence yürümüyor insan sevdiği birini bu kadar fazla övmez diye düşünüyorum. Daha cok kanka gibi geldi bana

Gerçekten seven bir kız herşeyi bu kadar açamaz dediğin gibi , konusmaya dili varmaz bu işte bi bit yeniği var eğer gerçekten yürüyosa yollu lan bu

• Seninle açık konuşalım de, benimle konuştuğun şeyler veya konuşma tarzın, benimle ilgilendiğini hissettiriyor.Doğru mu bu de.

Şaka şaka parçala onu em

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • von Goethe kullanıcısına yanıt
    Kardeş senin halini aklıma getiriyorum da:

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.