Şimdi Ara

bu kız bana yürüyor mu[ss geldi yeni!] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
175
Cevap
6
Favori
7.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Atakan ben irem böyle saçma bir şeyi düşünmene bile üzüldüm açıkçası. Bu şekilde ifşa olacağımı tahmin bile edemezdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mdsr245

Atakan ben irem böyle saçma bir şeyi düşünmene bile üzüldüm açıkçası. Bu şekilde ifşa olacağımı tahmin bile edemezdim.

yaa dmsne öyle ya .s
  • Son editi gördükten sonra yazıyorum dostum kendisi mutlu olduğu için senin de mutlu olmanı istiyor olabilir belli ki iyi arkadaşsınız zaten bu gayet doğal. Çünkü senin ondan daha iyi bir insan olduğunu ama kendisinin mutlu olmasına rağmen senin olamamana üzülüyor. Durum bu yani sıkıntı yok ayrıca hem kıza duygularım yok diyorsun hem de açılırsam üzülürüm diyorsun orası da karışık

• quote:

Orijinalden alıntı: The Mcp

Son editi gördükten sonra yazıyorum dostum kendisi mutlu olduğu için senin de mutlu olmanı istiyor olabilir belli ki iyi arkadaşsınız zaten bu gayet doğal. Çünkü senin ondan daha iyi bir insan olduğunu ama kendisinin mutlu olmasına rağmen senin olamamana üzülüyor. Durum bu yani sıkıntı yok ayrıca hem kıza duygularım yok diyorsun hem de açılırsam üzülürüm diyorsun orası da karışık

hayır herkes diyor ya o kız sana yazıyor diye ben de sonucunu söylüyorum
  • von Goethe kullanıcısına yanıt
    Tamam anladım. Durum böyle kalsın bence ama senin bir kız arkadaş bulman lazım onu söyleyeyim. Kızlar bile sen farklısın iyisin diyorsa bir zahmet artık

• Hocam imkanınız varsa şunu deneyebilirmisiniz ? eğer konuşmaya devam ederseniz bu yakınlarda,hayali bir kızdan hoşlandığınızı fazla abartmadan sanki bir şeyler olacağını inandırdığınızda vereceği tepkiyi açıkcası merak ettim,ona göre durum değerlendirme yapmak mantıklı
    diğer arkadaşlara göre zaten kız selam verse yazıyor deniliyor ama kızlar açısından durum bu yönde çıkmıyor hiç
  • iremi konuya alalım
    ayrıca yürümüyo kanka ayağına yatıyo bana asılmasın diye gaz veriyo
    en son böyle diyen bi kız elemana şahane hatun ayarlamıştı

• quote:

Orijinalden alıntı: von Goethe

arkadaşlarıma bu ssleri attığımda bu kız sana yürüyor baya yavşıyor dediler sizce öyle mi ? cidden öyle durum vahim arkadaşım olarak görüyorum
     bu kız bana yürüyor mu[ss geldi yeni!] bu kız bana yürüyor mu[ss geldi yeni!] bu kız bana yürüyor mu[ss geldi yeni!] bu kız bana yürüyor mu[ss geldi yeni!]

[20.7.2015, 15:31] İrem: Sana bişey dicem ama kızma
    [20.7.2015, 15:31] İrem: Yanımda yaren var bursadan akrabamız ama benden 2 yaş küçük
    [20.7.2015, 15:32] İrem: Senin fotoğrafını gösterip
    [20.7.2015, 15:32] İrem: Yakışıklımı dedi
    [20.7.2015, 15:32] İrem: Dedim
    [20.7.2015, 15:32] İrem: Evet dedi
    [20.7.2015, 15:32] İrem: Wşxksx

[20.7.2015, 15:37] İrem: Ona bakılırsa bende kendime güzel gelmiyorum kimse kendini beğenmez lkolay kolay hafif kaşlarımı boyuyorum kaş kalemiyle göz kalemi sürüyorum öyle güzel hissettiğim için
    [20.7.2015, 15:37] İrem: Bence ne bileyim
    [20.7.2015, 15:37] İrem: Yani sen
    [20.7.2015, 15:37] İrem: Sürekli söylüyorum ama harikasın

[20.7.2015, 15:54] İrem: Valla atakan
    [20.7.2015, 15:54] İrem: Öyle istiyorum ki senin hayatında birinin olmasını
    [20.7.2015, 15:55] İrem: Gerçekten
    [20.7.2015, 15:55] İrem: Mutlu ol sevin çok istiyorım
    [20.7.2015, 15:55] İrem: İnşallah bi gün olursun be

bu kız bana yürüyor mu[ss geldi yeni!]

irem bu yazdıklarını dışarıdan biri görse bana yürüyosun zanneder dedikten sonra böyle cevap verdi

bu kız bana yürüyor mu[ss geldi yeni!]

edit:en son attığım ssden beri hiç konuşmadık kız iyi bir kız hem fiziksel olarak hem kişilik bakımından bir gözleri var of of şaka bir yana ciddi anlamda bakmıyordum arkadaşlarıma attığımda kız yürüyor dediler burdan da aynı cevabı aldım açılırsam -ki açılmam- alacağım cevabı da çok iyi biliyorum ne yapsam bilemedim kız zaten eğer ki seviyorsa zaten mesaj atar yani dayanamaz kibar bir şekilde reddederim sanırım

edit2:bu kız gerçekten dertleştiğim bir kız teklif etsem reddedileceğimi biliyorum fazla övmesini hala anlamış değilim bunun altında ne sebep olabilir ki durduk yere onları yazmadı zaten yani bi insanın bu kadar övülmesi ne olabilir ? bu kız baya yakın arkadaşım bazı arkadaşlar platonik av demiş amma velakin böyle bir şey olduğunu düşünmüyorum bu kız facesini twitterini felan kapamıştı yanlış hatırlamıyorsam şuan instası var sanırım teklif etmeyi katiyen düşünmüyorum o şekilde duygularım yok ha ettim diyelim üzülecek olan benim arkadaşın dediği gibi bir gün otogarda çocuklarıyla beraber karşılaşırsan üzülürsün diye neyse artık yapacak bir şey yok bunun altındaki sebebi öğrenmem lazım benim iyi hissetmem için mi böyle konuşuyor büyük ihtimal böyle sanırım

Hocam bu irem dediğin kız gözlüklü ve bursada mı oturuyor öyleyse tanıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Donanım

Sana gerçeği söyleyim mi ?

Kız sana kart atıyor.

Yani seni gaza getirip sanki kendisinin sana aşıkmış gibi hissetmeni sağlayıp ona teklif etmene zemin hazırlıyor.

Sen teklif edince de ben seni sadece arkadaş gibi görüyordum diyecek.

Bunun sonucunda kız ego kasmış olacak. Ne kadar güzel bir plan değil mi ?

Ben kızların ciğerini bilirim ciğerini

Seviyorum seni ya

• quote:

Kız sana kart atıyor.

Yani seni gaza getirip sanki kendisinin sana aşıkmış gibi hissetmeni sağlayıp ona teklif etmene zemin hazırlıyor.

Kıza iftira atmak gibi olmasın ama haklısın

• yeni ss geldi
  • quote:

Kız sana kart atıyor.

Oha bu kadar da değildir

• Yuruyomu filan bilmiyorumda kiz sana bunlari yazarken sende kizin iyi yanlarini yazsaydin suan sevgilindi kacirmisin haberin olsun

• Kız seni kanka gibi görüyor bu görüntüde gayet normal konuşmalar yani kıza kanka gözünden bakmaya devam edersen sohbeti uzatırsın aksi durumda sohbetin tadı kaçar ister istemez ayrılırsınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dr. Donanım kullanıcısına yanıt
    Hocam öğrenci kabul ediyomusun, sensei eğit beni, kızların zulmünden kurtar yenilmez bir pompacı yap.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wozniak -- 22 Temmuz 2015; 11:44:00 >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Help

• Iyi ego kastın haa

• Yürümüyor ve hatta alakası bile yol, belliki daha önceleri ajitasyom yapmışsın oda acımış vijdan yapmış moral veriyor. Kızlar arada yapar, erkeklerde yapar...
    Sakın teklif etme, kalbini kırmaz ama sen fena bozulursun. Ha ilerde yürür mü? Yürüyebilir ve bunu anlarsın. Yürüyen kız bu şekilde yazmaz

• Miyamoto Musashi kullanıcısına yanıt

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.