Şimdi Ara

BU KİTABI OKUMANIZI ŞİDDETLE TAVSİYE EDERİM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  BU KİTABI OKUMANIZI ŞİDDETLE TAVSİYE EDERİM

Halit Ertuğrul, her gün sayısız mektuplar alan bir yazar. Bu mektuplarda müthiş olaylar, çeşitli anılar ve dönüş hikâyeleri yer alıyor.
    Mektuplar; başı boş, perişan, bitkin ve günahlara bulanmış hayatların nasıl kurtulup, imanla buluştuğunu, yüreklerin nasıl huzurla dolduğunu ve gözlerin nasıl yaşlar döktüğünü dile getirmektedir.
    Elinizdeki AYSEL isimli kitap da, böyle bir mektuptan oluşuyor.
    Öksüz ve yetim kalmış, yetiştirme yurdunda büyümüş, insafsız insanların ve art niyetli kişilerin elinde gençliğini harap etmiş bir genç kızın, akılları durduran hayat mücadelesi ve sonunda amansız kanser hastalığı...
    İntihar edip, kurtulmayı isterken, gönlüne doğan, içini aydınlatan iman ışığıyla müthiş bir dönüş, ibretli bir son...
    İnsan ilişkilerini, gençlik problemlerini, toplumsal yozlaşmayı sorgulayan bu kitap, intihar etmek üzere olan bir kızın kurtuluşunu anlatmaktadır.

• Arkadaşlar kitabı şimdi bitirdim. Tek kelimeyle mükemmel
  • ben biliyom Fem Dersanesine Giderken okutmuşlardı bu adamın kitaplarından çok gerici yobaz bi adam ya tavsiyen için teşekkürler ilgilenenler çıkacaktır.
  • Kitap bölümünde, kitap tavsiyeleri bölümüne eklemen gereken bir mesajdı. Mesajın yanlış yerde, konu açman gereksiz.
  • Bölüm kültür olduğuna göre bu konu buraya yabancı değil bence...
  • kendini arayan adam
  • quote:

Orijinalden alıntı: mercan2021

kendini arayan adam

ewet kendini arayan adamı da bundan önce okudum zaten şu anda kendini arayan adam 1 tl....
    bilmiyorum ama aysel isimli kitap beni çok etkiledi. Gerçek bir olay olması ve olayı yaşayanın kaleminden okumak ayrı bir güzellik katıyor. Okumayan arkadaşların okuduktan sonra yorumlarını bekliyoum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrtmrl

quote:

kendini arayan adam

ewet kendini arayan adamı da bundan önce okudum zaten şu anda kendini arayan adam 1 tl....
    bilmiyorum ama aysel isimli kitap beni çok etkiledi. Gerçek bir olay olması ve olayı yaşayanın kaleminden okumak ayrı bir güzellik katıyor. Okumayan arkadaşların okuduktan sonra yorumlarını bekliyoum.

Birde Uçurumdan dönüş var oda çok güzel.
    Bu arada ''İdefix'' den alışveriş yapmayın 2 ay oldu hala kitabımı yollamadılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Siepos

quote:

Orijinalden alıntı: mrtmrl

quote:

kendini arayan adam

Birde Uçurumdan dönüş var oda çok güzel.
    Bu arada ''İdefix'' den alışveriş yapmayın 2 ay oldu hala kitabımı yollamadılar.

İdefix e 3 kez kitap siparişi verdim ve bir problem olmadan elime ulaştı sorunsuz şekilde ... Neyse inşallah en kısa zamanda alırsın kitabını.

• öneri için saol
  • öneri için sağol
  • kitapyurdu.com tavsiye ederim ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lowerboy07 -- 19 Eylül 2009; 4:48:10 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.