Şimdi Ara

Bu Kadar Siyasi İşlere Alet Edilmemiz Canımı Sıkıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • kulüp başkanının stad açılışındaki beyanları, kulübün siyasi işlere alet edilmesi, muhalifliğiyle bilinen tribün gruplarını yok etmek, en son fener maçında sahaya ihh pankartıyla çıkmak...

114 yıllık kulübün siyasete bulaştırılması canımı sıkıyor. böyle şey olmaz. herkes ayağını denk alsın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• IHH bi aralar yolsuzluk olaylarına karışmamış mıydı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğer bunları şike sezonunda FB kurtarılırken de söyledi iseniz samimisiniz, eyvallah. Haklısınız da.

Ama o zaman bunları dile getirmeyip, bana dokunmayan yılan yaşasın-varolsun dedi iseniz işte o zaman ortada bir samimiyet kalmıyor. Samimiyetin olmadığı yerde de boş muhabbetin anlamı yok.
  • Fikret Orman Akpli olabilir.Her birey gibi onun da siyasi düşüncesi olmaya hakkı var ancak kimse Beşiktaş'ı bir şeylere maşa etmeye kalkmasın.O sayın cumhurbaşkanım konuşması Beşiktaş'ın tarihinde kara bir leke olarak kalacaktır.Aynı şekilde Karamanda çocuk tacizi olmuşken Karaman ziyareti unutulmayacaktır.

Ben demiyorum ki ülkenin cumhurbaşkanına saygısızlık yapılsın ama bu yapılanlar asgari saygıdan hayli fazlası
  • quote:

Orijinalden alıntı: largo21

Fikret Orman Akpli olabilir.Her birey gibi onun da siyasi düşüncesi olmaya hakkı var ancak kimse Beşiktaş'ı bir şeylere maşa etmeye kalkmasın.O sayın cumhurbaşkanım konuşması Beşiktaş'ın tarihinde kara bir leke olarak kalacaktır.Aynı şekilde Karamanda çocuk tacizi olmuşken Karaman ziyareti unutulmayacaktır.

Ben demiyorum ki ülkenin cumhurbaşkanına saygısızlık yapılsın ama bu yapılanlar asgari saygıdan hayli fazlası

Inan bana cogu kulup baskani Akpli degildir ama biat etmek zorundalar,mecburlar.Devir cikar devri.. Bas kaldiranin ayagini aninda kaydiriyolar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GeorgeTheBest -- 11 Şubat 2017; 8:49:59 >
  • GeorgeTheBest kullanıcısına yanıt
    Ben buna katılmıyorum Seba olsa görürdük mesafe nasıl koyuluyor.Ben Cumhurbaşkanı stada geldiğinde suratına tükürsün demiyorum ama Türk Bayrağı ve Atatürk yeterliyken diğerlerinin fotoğrafı gereksizdi hadi onu geçtim elli defa teşekkürler Cumhurbaşkanım demenin anlamı yoktu üstelik biz hiç devletten para almadık demişken.Dozunda yaparsan kimse bir şey demez.Dersin bu stadı yaparken Cumhurbaşkanına desteklerinden dolayı teşekkür ederiz bu yeterliydi.
  • Sayın cımbırbışkınım.

• bjk minimum 15 milyon taraftarı olan bir camia , bunların tamamını bırakın , %50 si bile ne aynı siyasi görüşe sahip nede yemek zevkine, bu topluluğun tek ve tartışılmaz ortak noktası bjk sevgisidir ve onun gösterdiği performansla mutlu olmaktır. kimse sanmasın ki türbünün bir bağrışı yada bir hareketi, camianın tamamının görüşüdür.
  • Sayın cumhurbaşkanımdan bdri fikret ormana tepki koymalıyım diyorum. Ama herif işini iyi yapıyor tepki de koyamıyorsun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: largo21

Ben buna katılmıyorum Seba olsa görürdük mesafe nasıl koyuluyor.Ben Cumhurbaşkanı stada geldiğinde suratına tükürsün demiyorum ama Türk Bayrağı ve Atatürk yeterliyken diğerlerinin fotoğrafı gereksizdi hadi onu geçtim elli defa teşekkürler Cumhurbaşkanım demenin anlamı yoktu üstelik biz hiç devletten para almadık demişken.Dozunda yaparsan kimse bir şey demez.Dersin bu stadı yaparken Cumhurbaşkanına desteklerinden dolayı teşekkür ederiz bu yeterliydi.

Bence de fazla hürmet gösterdi o ayrı konu ama,

Fikret Orman'ın ne kadar EFENDİ bir adam olduğunu, ve o kadar kırılıp bükülmesinin, Cumhurbaşkanının şahsı ile HİÇBİR alakası olmadığını, TAMAMEN MAKAMA OLAN SAYGI VE YÜKSEK EFENDİLİĞİNDEN kaynaklandığını bilmek gerekir. Burada Kim olursa olsun, Sevsin sevmesin, o kişi karşısına çıksa eli ayağı titrer.

Gönül isterdi, gereği kadar saygı göstersin yeter, hatta biz bu stada 40 milyon para verdik dedikten sonra, o para spor toto tribünü sponsor luk anlaşmasıdır bir HİBE değildir diye açıklama yapsaydı...

• hocam sizler fazla safsiniz bu acidan( yanlis anlamayin)

O stad gercekten Erdoganin kendi oy vs cikarini dusunerekte olsa onayiyla yapildi. belki cok yillar surecekti diplomasi kagit isler.

Ayrica konusma yaparken sayin cumhurbaskanim demiycekte ne diycek bi insan ? bunun yerine herhangi bir devlet buyugu dusunun. buyuk acilislarda hic konusma yaptiniz mi ? yada resmi bir yazi yazdiniz mi ? bizim tayyipte sagolsun stadin acilmasina katkida bulundu kereta mi desin ?

simdi bunun akp li olmakla alakasi yok. Sana yardim eden vs bir insana tesekkur edersin. Erdogani yolda gorsem bana al piskuvumden biraz diye uzatsa tesekkurler derim. sonra bende mi yalaka olurum ?

birde tum bu iyilik timsalini geceyim, turkiyede isler nasil yurur bbiliyosunuz. Hic bir buyuk klup devlete yonetimini sirtini donmez ztn.

siz istiyosunuz ki sahte hesaplarla twitterda ekside kufur ettiginiz gibi konussun. Ama bunlari elestiren adamda cogu zaman gercek ismini vs sakliyor. Bu ulkeyi biraz taniyin istiyorum full haksizsiniz demiyorum.

• Eger goz onunde biriyseniz ve iktidara muhalifseniz bitersiniz

Bu is adamlari icin de gecerli

Hepsi bugun evet diye kampanya yapiyor

Yarin baska bir parti gelse hayir diye kampanya yaparlardi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.