Şimdi Ara

Bu işlerden anlamıyorum,yardımınız lazım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Yeni bir tv alma arefesindeyiz ve bütçemiz maks 1800tl olabiliyor. Büyük ekranlı birşey arıyoruz. 106 ekran gibi mesela.
    hz değerinin yüksek olması gerektiğini biliyorum ama başka da birşey bilmiyorum

1-3d özelliği olması mühim midir? Yani 3d yayın benim bildiğim yok henüz,gelir mi o da meçhul anca bir film falan internetten indireceğim de izleyeceğim.Yine de diyelim 3d özelliği oldu bu tv'nin,bu 3d'den iyi verim alabilmek için dikkat etmem gereken şey nedir? Yani yine hz'si önemli midir tahmin ettiğim gibi,ya da diğer başka bir özellik?

2-4k ultra hd nedir? Televizyonda bu özelliğin olmasını önerir misiniz? Normal hd yayından çok daha kaliteli bir yayın mı?

3-lcd tv mi yoksa led tv mi?

4-Gerçekten hangi özelliklere bakmam gerektiğini bilmiyorum,bu yüzden sizlerin fiyat/performans oranı yüksek ürün tavsiyelerine fazlasıyla açığım. En olmadı bana alım sırasında hangi özelliklerine dikkat etmem gerektiği konusunda veya internetten alım halinde site tavsiyesi konusunda fikir bile verseniz kafi.

Şimdiden herkese çok teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haislip_13 -- 10 Temmuz 2015; 1:26:46 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.