Şimdi Ara

Bu indirimlerden sonra hangi SUV alınabilir? (TIGUAN-X-TRAIL-CAPTIVA) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
9.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ya tmm tiguanda sonuçta VW kalitesi var (motoru, malzeme kalitesi vs) ama boyutları ufak bence.

x trail de boyutları, motoru iyi ama tipi kötü.

captiva da boyutları motoru şekli iyi malzeme kalitesi kötü.

ben olsam captiva alırdım ama yinede bir (?) kalıyor insanın aklında.

paran olucak Q7 yi alıp geçiceksin yada RR yi ama onlarda çok para be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi King Arthur -- 15 Nisan 2009; 13:57:31 >
  • cr-v dizel çok cimri
  • kesinlikle x trail 2 yıldır yni kasa dizel kullanıyorym. çok memnunum captiva yüksek. inip binmek sorun. x tril motoru güçlü 3000 devirde 168 km hızla gidiyor. otomotik kullanımda 110 km gitmek istediğinde 6 vitese atmıyor. motor sesi yok denecek kadar az. yakıt ise şehir içi 9-9.5 litre istanbulda oturyorum. trafiğe girilmediğnde 8-8,5 yakıyor. şehir dışında 120km de 7 litre, 140-150 de 8,5, 160 kmde 9.5 yakıyo.
  • ßence Biraz Daha fiyat yükseltip 2.el x5 x3 Q5 x1 gibi araçlar bakabilirler.
  • Ortada pek bir indirim kalmadı gerçi
  • Evet, konuya yazacak olanlar indirim kalmadığını ve konuyu açan Coolfire arkadaşımızın aracını seçmiş olduğunu hesaba katarsa sevinirim.
  • CRV şık bir araç ama 2.0 benzinli motorla gitmiyor, Tiguan 1.4 otomatik vites seçeneği yok ve rakiplerine göre daha dar, Captiva nın yenilenme zamanı geldi, X-Trail arazi kabiliyeti de düşünüldüğünde daha iyi gibi görünüyor bunun yanında daha yeni.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayk003 -- 13 Mart 2010; 17:17:09 >
  • tiguan derim, ayrı bi güzel.
  • Arkadaşlar, yetkili kişi uyarmış ama inatla konuya yorum yazıyorsunuz.

Hayran olunacak bir gayret var.
  • captiva alirsan beyazini almani tercih ederim..
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.