Şimdi Ara

Bu ilanın amacı nedir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. 2009 A3 bakıyorum bu ilanı gördüm mesaj atıp numarasını aldım vs bi kaç tane resim istedim çekebilirsem göndereyim dedi hala ses seda yok. Sizce amacı nedir bu arkadaşın.
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-sahibinden-2009-a3-464301886/detay/

• Arayıp sorsanız?
  • Bıkmıştır belki adam, 30.000 liralık eski corsa satayım dedim her şeyini yazdım, kazası vardı bir tane yandan sürtmüşlerdi fotosu da vardı elimde onun da olduğunu yazdım. Adamın biri mesaj attı foto falan istedi foto attım internete yükleyip, kaza yüzeyseldi, sadece çizmişti yani saç bile değişmedi, adam başladı yok o açıdan foto yok bu açıdan foto... o bitti ekspertiz raporu istiyor, gel kendin al onu da kardeşim, işimin arasında ben beyimize koşturacağım, biz de araç aldık ama gittik baktık kendimiz ekspertize soktuk, adam kıl olup arabayı sattım dedim sonra, zaten dedikten 1 saat sonra da hakikaten sattım aracı. Gıcık adamla iş yapılmaz, araçta niyeti olan adam gelir bakar bu kadar basit, ilan sahibi de bunalmışsa ıvırını zıvırını her haltını sorup kendisi bir iş yapmak istemeyenden uğraşmamıştır haliyle.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.