Şimdi Ara

Bu iki araba arasında kaldım acil yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar bu iki araba arasında kaldım lütfen acil yardım
    Dizel daha temiz ama onun motoru 68 beygir
    Benzin lpg olan ise 110 beygir sizce hangisini almalıyım
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-orjinal-dizel-307-656411176/detayhttps://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-sahibinden-temiz-307-644690779/detay/

• Dizelin 0-100'ü 17 saniye.

Söyleyeceklerim bu kadar.
  • sakin sürücüyseniz 1.4 hdi yeter o konuda sıkıntı yok.ancak bu araçlar sorunlu biliniyor iyice araştırın.
  • B.Avcı B kullanıcısına yanıt
    Benzinliyi mi tercih etmeliyim sizce
  • İkisi arasından benzinli olanı seçerdim. Fakat 307 pek sevilen bir araç değil diye biliyorum. Gerek yol tutuşu gerekse elektronik arızaları bakımından.
  • İkisi arasında anket yapsanız 50/50 gibi çıkar sonuçlar

Lpg sisteminde montaj iyi değilse, motor zarar gördüyse riski var, dizelde performans düşüklüğü ve turbo, enjektör iyi değilse riski var (bu araçlar için demiyorum, tüm araçlar için). Ben alsam lpg sistemine alışamadığım için dizel alırım.
  • Am I Evil ? kullanıcısına yanıt
    Yani bu parayada ancak bu kadar alınıyor zaten , biraz daha iyi bir marka alalım desek otomatik fiyat yükselicek , bütçe maksimum 28-29
  • Sunroof farkıyla benzinli diyorum.
  • wingtsun85 kullanıcısına yanıt
    Haklısınız. Zamanında ben de düşünüyordum 307 fiyatına göre dış tasarımı hoşuma gidiyordu. Halen daha güzel görünüyor. Başka araç nasip oldu. Alırsanız dediğim gibi ben benzinli tercih ederdim. Km olarak hem daha düşük hem de lpg ile yakıt maliyeti düşük olacak. Ama üstteki arkadaşın dediği gibi lpg sisteminin montajını kontrol ettirin. Hangi marka kit takılmış onları iyice bir araştırın. Hayırlısı olsun.
  • Ikisinden de uzak durmanizi oneririm . Benzinli alicaksaniz japon araclarina bakin , dizel alicaksaniz alman araclarina bakin . Cok basiniz agrir bunlarla .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: B.Avcı

Dizelin 0-100'ü 17 saniye.

Söyleyeceklerim bu kadar.
    Motorun 15 yıllık olduğunu düşünürsek, yaşanan güç kaybıyla o süre 20 saniyeye çıkmıştır
  • 1.4hdi 307 lerden uzak durmanızı tavsiye ederim. O motor kasa uyumu berbat. 307 alınacaksa 2006 makyajlı kasa öneririm. Cam tavan eski bir araçta güzellikten cok soruna yol açabilir.
  • Güzelim Peugeot'un ülkemizdeki imajını yerle bir eden model. Hala insanlar Pejo denilince kronik sorun, elektronik sorun,.... gibi önyargılar içindeyse hep bu model yüzünden...Yoksa Pejo en iyi Avrupalılardan biridir.
  • aman diyeyim 307 biraz vukuatlı.. ama illaki biri seçilirse ben lpg alırdım
  • araçlar temiz görünüyor ondan yana sorun yok. ama burada yazıldığı gibi sorunlu olarak bilinen bir araç. (sorunludur demiyorum.) o dizel araç hem çok yakar hem de hiç gitmez öyle bir arabya çok düşük bir motor.
    japon yada focus bakardım ben. eski araç olarak japonlar eskiden çok sağlam araba ürettiğinden eski araç alacak olsam bunları tercih ederdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wingtsun85

Yani bu parayada ancak bu kadar alınıyor zaten , biraz daha iyi bir marka alalım desek otomatik fiyat yükselicek , bütçe maksimum 28-29
    Bütçenin bir kısmını tamir-bakıma ayırıp, Alfa 147 al.
  • Herkese çok teşekkürler , sizinde görüşleriniz neticesinde Benzin-Lpg li raçta karar kıldım , bu hafta gidip görücez bir şey çıkmazsa alıcam inşallah.
  • peugeot'dan uzak durun. hele hele 307'den koşarak uzaklaşın.
  • Bu 307 den uzak durun diyenler kendi deneyimlerine göre mi bunu söylüyor yoksa duyumlara göre mi bunu merak ettim
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.