Şimdi Ara

BU HESABI NASIL ÇALDILAR SİZCE??? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
0
Favori
3.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hesap giriş maili değiştirirken doğrulamayı yeni mailden değil de eski mailden yapmalı . Maili değiştir diyorum hemen yapıyor yeni maile doğrulama kodu geliyor onayliyorsun is bitiyor. Bundan sonra kotu niyetli kişi şifreyi

Değiştirse ne olur değiştirmese ne olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • classlord kullanıcısına yanıt
    Hesabia aldigim kisiyle gorustum. Bende baskasindan aldim dedi. Sahibinden .com dan almis . Yazismalari yada bilgilerini iatedim yokmus. Benden yana sorun varsa geri iade yaparim dedi istersen. Hesabima sec sahibi de vardi onunlada gorustum oda almadim dedi ben . Yaslarimiz 30 un ustunde diye guveniyorum insallah sorun cikmaz. Sony bi cvp versinde hersey netlesir artik

• classlord kullanıcısına yanıt
    Aynen cok sacma guvenlik acigi cok fazla var . Bi de guvenli derler

• Arkadaşlar kafayı yemek üzereyim. hesabın maili şifresi değiştiği halde. cep telefonuma doğrulama kodu geliyor giriş için ve bugünde 2 adımda doğrulama devredışı bırakılmıştır diye bir msj geldi. Acaba sony ile görüştüm kayıt açılar ingiltereye göndermek için ordan mı işlem yapıyorlar acaba. ne olabilir aklım almıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: spawn3434

Arkadaşlar kafayı yemek üzereyim. hesabın maili şifresi değiştiği halde. cep telefonuma doğrulama kodu geliyor giriş için ve bugünde 2 adımda doğrulama devredışı bırakılmıştır diye bir msj geldi. Acaba sony ile görüştüm kayıt açılar ingiltereye göndermek için ordan mı işlem yapıyorlar acaba. ne olabilir aklım almıyor.

Karman çorman olmuş senin durumun, inşaAllah kısa zamanda sorunun çözülür.

• quote:

Arkadaşlar kafayı yemek üzereyim. hesabın maili şifresi değiştiği halde. cep telefonuma doğrulama kodu geliyor giriş için ve bugünde 2 adımda doğrulama devredışı bırakılmıştır diye bir msj geldi. Acaba sony ile görüştüm kayıt açılar ingiltereye göndermek için ordan mı işlem yapıyorlar acaba. ne olabilir aklım almıyor.

Belkide mail şifreni yanlış giriyorsun. Eger dogrulama kodu gelmişse hesabın aktif olabilir. En sonunda Senin şikayetinle sony kod göndermeyi durdurdu galiba.

• BaŞKumandaN kullanıcısına yanıt
    inşallah çözülür. yok email kesinlikle değişmiş durumda. emaile ulaşabiiyorum zaten. psn de değişmiş şifre değiş deyince kayıtlı mail değil diyor zaten. ama doğrulama kodu cep telime geliyor. 2. doğrulamada zaten dün iptal edilmiş . bakalım önümüzde ki hafta 2 hafta olacak haber vereceklerdi.
  • Benim heabın secondary hesabını elinde tutan arkadaş ps4'ü satarken hesabı da yeni alıcıya vermiş. Sağolsun haber vermek zahmetine de girmedi. Hesapta üç adet oyun vardı. Yeni sahibi sadece şifreyi değiştirmekle kalmamış, mail adresini de değiştirmiş. Yani hesabı düpedüz çalmış. Ben hesabı geri alma derdin de de değilim. O da oynayamasın, hatta banlansın istiyorum. Ne yapmam lazım? (Not: Hesabın ilk sahibi benim ve oyunlar benim kredi kartımla alındı)
  • ULYSES kullanıcısına yanıt
    ara sony i . durumu anlat hesabımı ben ps 4 sattım ama çalınmış de. senden bilgileri doğumihi psn deki . kredi kartının son 4 hanesi en son aldığın oyunu ve hesabın ne zmn açıldığını soruyor sonra hesabı geri alabilrsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: BaŞKumandaN

quote:

İlk dwfa boyle bi sey geldi. Cift hak diye ben oyle detayli incelemiyorum demekki bakmak lazimmis yine. Telefon dogrulamasi olmasina ragmen mail sifre tamamen degismesine ragmen alabiliyorlar hesabi ne diyim aklim durdu valla

Ben bugüne kadar kimseyle psn de kardeşlik yapmadım kafam rahat. Oyunlar indirime girdimi alıyorum. Bir dahada kimseden hesap alma. Kendi psn hesabını aç oyunları indirimli al.

Bende ufaktan fikrimi beyan edeyim.Eğer ki internetle bağlantınız var ise her an risktesiniz.Ha risk olmasın diyosaniz en saglam olani oyun ucuzlayinca gidip kutulu alacaksın.Kredi kartlarını bırakın adamlar banka hesaplarını bile hackleyebiliyor artik.''Ya bu olamaz imkansiz '' diyeceginiz seyler oluyor artik sanal ortamda.Basima cok defa geldi biliyorum.Poker hesaplarim çalındı.xat vardi eskiden oradan bi dünya param çalındı. Hatta adamlar değiştiğim şifreyi bile bana söyleyerek hacklediler.Komik ama gercek;) O yuzden risk her zaman var.

• Çok ilginç bir durum hadi 2. haneli kod olayını aşabilirlerde sen hesabı aldıktan sonra direk emaili değişmişsin,senin sonradan aldığın e maili kim bilebilir de tekrar hesaba giriş yapabilir ki.Sec çalmş olsa lanet olsun der geçerdikde bu durum çok garip.Ben genelde şifre bile değişmiyorum sadece maili değiştiriyorum bi başkasının bu yeni maili öğrenmesi gerçekten imkansız.
  • Arkadaslar Sony aradi. Beni hesabin cevrim ici kimligi normal kimlik adi ve dogum tarihi gerekiyormus bilgilerde tutarsizlik varmis bunlar olmadan islem yapamiyorlarmis hesabin ilk sahibi gerekiyor artik oda yok malesef

• Hayir anlamadigim degistigim maili lar MI kredi kartimla oyun aldim Ben hesaptan hepsni verdim. BI DE hesabi actigim tarih mm lazimmis kac kisi blir ne zman actigini hesabi tarih olarak

• spawn3434 kullanıcısına yanıt
    Hesabı aldığığınız kişi başkasından almış oda ilk sahibimi acaba sizin işiniz uzun ve zor görünüyor

• Aynen oyle ugrasmam artık kim aldıysa haram zıkkım olsun zevkimiz içine ediyor böyle adamlar nasıl o parayı yiyeceklerle Allah korkusu olmayan insanlar bunlar

• Forumda aldığınız hesapların üzerinden yeni oyun almayın kaç defa el değiştirmiş hesap. Hem aldığınız hemde hesaptaki oyundan olursunuz. Ne yazıkki herkes haramı helali ayırt edemiyor.

• tnrvrd1996 kullanıcısına yanıt
    Valla çok Oyun aldım ilk defa. Başıma böle bi şey geldi. Almayız bundan sonra yapacak bir şey yok

• spawn3434 kullanıcısına yanıt
    Ya haram zıkkım olsun deyip boşvereceksiniz yada kendinizi yıpratıp peşini bırakmayacaksınız bu işin ama sony türkiyeden birşey beklemeyin siz bence sıfır yıllık bir hesap alın dijitalden indirimli yada ikinci el kutulu oyun alın en temizi bu şekilde ben iki senedir hesabımı kendim alıyorum indirimli dijitalden oyun alıyorum artık sıkıldımda oynamaktan eskisi gibi masrafımda yok size geçmiş olsun herkeain başına geliyor kimseye güvenmemek lazım

• Burada birkaç mesajda dolandırıcı sıfatı listeye eklenmeler diye adım geçti konu sahibi ile de görüştük buradayım yani onu belirtiyim öncelikle.

Ben arkadaşa bütün bilgileri ile verdim oyunu. Kendi makinemden sildim oyunu-hesabı doğal şekilde. Burada nasıl satılıyor çift hak bende sahibindende görünce oradan aldım.hatta oyun takas ettik şahısla.ama şu an kullanıcı gözükmüyor orada.

Ben aldım oynadım ilan koydum verdim spawn3434e.Kaç gün sonra güncelleme gelince hesap gitmiş.telefona mesaj gelecek şekilde güvenlik önlemide alınmış ben bunları yapmadıydım.arkadaş sec hesabıda satmış.yeni konuşulan konu sec tek tıkla pri olabilir hesapların güvenliği kalmadığı şeklide.burada benim sorumluluğum nedir?

@spaw3434 özelden değil buradan yazdım konu açtığın için.ben benden ötürü bir durum olursa üstüme düşeni yaparım dedim hala diyorum ama bu konuda ki her yorumu okudum sorunun sebebi ben değilim gibi.

• Dostum artık kim aldıysa hesabın geri almanın tek yolu ilk sahibini bulmak başka yolu yok sağlık olsun alanın boğazında kalsın ne diyim başka. Kime ne diyim günahını alayım. sec sahibide ben almadım diyor konuştum 2 3 defa . vicdan sahibi Allah korkusu olacak birinde .. Geçmiş olsun diyelim bi bardak su içerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spawn3434 -- 22 Mart 2017; 13:41:40 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.