Şimdi Ara

Bu florasani nasıl sökebilirim ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Fotograflardaki florasan patladı. Sokmeye calistim sokemedim. İki tane donen seyi var onlari cikarinca cikar sandim ama icinden kablo geciyormus yani kutusunu cikarmak zor ama kutunun icindenin florasan ampulu cikarmanin bir yolu var mi? Kutunun iki ucunda delikler var onlari mi kullanacagiz? Bu florasani nasıl sökebilirim ? Bu florasani nasıl sökebilirim ? Bu florasani nasıl sökebilirim ? Bu florasani nasıl sökebilirim ?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Yokmu bilen ?

• antonio_06 kullanıcısına yanıt

floresanlar belirli bir pozisyona alınıp dikine çekilerek çıkarılırdı her ne kadar günümüzde olmasalar da. BU pozisyonu bulmak uğraştırablir. Sizin sistemde çıkış yolu kapalıysa belki kapalı olan kısım içinde floresan bünyesi kaydırılıp önce bir tarafı sonra da komple çıkarılabilir.

İşi çözemiyorsanız ve zaten floresan bozuksa kırıp çıkarabilirsiniz de. Çıkınca anlaşılır içnde ne alicengiz olduğu.

• O floresanın ucunda plastik bir parça vardır, floresanın dişleri o parçanın içinr girer. O parçanın arkasında da yay vardır, ince bir iğne gibi bir şeyle o parçayı geriye doğru itip floresanı çekebilirsiniz.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Cinderella Man C kullanıcısına yanıt
    Yaptim baba eyvallah Bu florasani nasıl sökebilirim ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.