Şimdi Ara

Bu fiyata bu cihazı almalı miyim ? Archos marka anlayanlar .

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Archos 20c vision 4 GB ürüne bir arkadaş 60 tl istiyor sizce değer mi ? kullanan var mı ? tavsiyelerinizi bekliyorum .

Genelde müzik dinlemek için kullanacağım , karışık bir müzik zevkim vardır her telden dinlerim (arabesk hariç) ama Rock ve soft metal ağırlıklı
    Bütçem max. 100 tl .

Şimdiden teşekkürler , iyi forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bisikletrehberi -- 2 Nisan 2012; 17:54:54 >

• Koskoca forumda yok mu archos kullanan
  • bu mp3 bölümünün admini falan yok mu ya , kaç gündür bir cevap veren olmadı
  • Cevap vren yoksa admin ne yapsın. Zorla cevap verecek birisini mi bulsun?????
  • Cihaz çok kötü bir cihaz değildir diğer çin malları gibi basit durmuyor:) her tarz müziği rahatlıkla dinleyebilirsiniz.. Ama ileride iyi bir kulaklık elde etmeniz ile müzikten alacağınız zevk o oranda değişecektir:) ben cevaplamış oldum:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mc_technosoft

Cihaz çok kötü bir cihaz değildir diğer çin malları gibi basit durmuyor:) her tarz müziği rahatlıkla dinleyebilirsiniz.. Ama ileride iyi bir kulaklık elde etmeniz ile müzikten alacağınız zevk o oranda değişecektir:) ben cevaplamış oldum:)

teşekkürler cevap için zaten vazgectim almaktan.

sen cevapladın o zaman seni mp3 bölümü admini yapalım
  • :) sevindirici bir haber...
  • Hangi haber sevindirici , almaktan vazgecmem mi senin adminlige aday olman mi :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bisikletrehberi -- 5 Nisan 2012; 10:54:57 >
  • Yok ya:) admin olmuşum o yüzden .d forumu kirletmeyelim:)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.