Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

bu fener ne ballı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
11
Cevap
0
Favori
181
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Diğer Sporların Gündemi >> bu fener ne ballı
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    679 Mesaj
    trabzonu yenmeseydik keşke zaten galibiyeti istemiyordum ulan necati yaktın trabzonu az önce biten fener malatya 4-2 lik hezimetten sonra maçla trabzon şampiyon olabilirdi [bwlng][bwlng][bwlng][bwlng][bwlng][bwlng][bwlng]

|
    |
  • Yüzbaşı
    679 Mesaj
    adamlar sayemizde şampiyon oldu keşke bu günleri görmeseydim[bwlng][bwlng][bwlng][bwlng][bwlng][bwlng][bwlng][bwlng]
    |
    |
  • Yüzbaşı
    480 Mesaj
    ehueueuehheuehue
    galatasaraylilar da fener in sampiyonluguna pay cikardi
    bu olay tarihe gercer
    Gs Fb nin sampiyonluguna yardim etti
    boyle bisey 100 yilda bir olur

saygilar
    |
    |
  • Binbaşı
    1232 Mesaj
    ehuehu :D adamlar bir haftadır bardan pavyondan çıkmıyo bea insaf geçen tvde gördüm sabah 6.30 piere bardan çıkıyodu :)eğer gerçekten feneri biz şampiyon yaptık diye düşünen 6s lılar varsa düşünmeye ve kendilerini yemeye devam etsinler böylesi daha keyifli oluyor [bandt] (dur bunun üstüne bi cigara yakiim iyi gider [sml2k] )
    |
    |
  • Yüzbaşı
    679 Mesaj
    rezalet [akum]birşey necati atmaz olaydı şu golleri ahh be trabzon yenseydin bizi olmuştun şampiyon[byes]
    |
    |
  • Yarbay
    5024 Mesaj
    trabzon gs maçını alsaydı bu maç böle bitmezdi,bunun farkındasınızdır inşallah!!
    ama doğru tabi bu sene hiçbişeye tutunamayan gs liler bari şampiyon yaptık diyerek teselli buluyolar,saygı duymak gerek...
    |
    |
  • Yüzbaşı
    346 Mesaj
    kunteper +1907
    trulli +1907

Bir de Fenerbahçe şampiyon olmasın diye kendi takımının yenilmesini istemenin dayanılmaz hafifliği Çok acı verici bir duygu olsa gerek.
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    valla şemsiye açılmaz artık kusura bakmayın...

4-2 biten maçtanmı hayır bekliyorsunuz
    şampiyon olduk kupayı kaldırdık sokaklarda çoştuk daha ne
    abi lanet olsun malatyaya yenildik diyen de
    oley beee malatyayı yendik diyende de biraz sorun olabilir
    |
    |
  • Binbaşı
    1901 Mesaj
    adamlarda zaten bardan cıkıp maca giderdi trabzon yenseydi! ne adamsınız ya!
    |
    |
  • Binbaşı
    1133 Mesaj
    6S'nin içinde kalsın diye, son maçı hediye etti FB Malatya'ya. :)
    |
    |
  • Yüzbaşı
    311 Mesaj
    sporda en önemli olay konsantrasyondur arkadaşlar...geçen hafta 6s yenmese bile biz yinede şampiyonduk bunu bilin de pay çıkarmayın fazla kendinize
    ama sağolun sayenizde daha fazla kutlama yapıyoruz ve ekonomi dahada canlandı...maçtan önce kupa vermek bile kondisyondan ve konsantre olayından nasıl düşürür adamı belli oldu dakk 4 gol1 burdan anlayın...bu maça kadar da fener ilk 10 dakkada yediği gollerden sonra malup olmamış gaza gelen takım düşünün...ama bu topik geyikse lafım yok...
    |
    |
  • Yarbay
    3872 Mesaj
    tabi şansınız her zamanki gibi yanınızda olsaydı yenerdiniz Malatya yı...

Hocanızın da dediği gibi:" bu sezon tamamen şansımızın yardımıyla şampiyon olduk, fb taraftarı bunu hiç unutmasın"
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Masal
SEO
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,247
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.