Şimdi Ara

Bu Edu Niye Takımda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Adam maça girer girmez sarı kart gördü bir daha da adamı topla hiç görmedim , onun dışında 90 yaşındaki dedem bile daha hızlı.Niye hala sahada bu adam ?

• memlekette baska adam yokmus gibi aldilar getirdiler iste, bildigin kutuk. butun kariyeri boyunca attigi gol sayisindan zaten bunu anlayabiliriz. bu adamin besiktasta oynayabilmesi icin ustune ciddi miktarda para odenmesi lazim, yoksa bedava falanda oynatilmaz.
  • eduya gelene kadar daha neler var...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ratumix

eduya gelene kadar daha neler var...

Toraman - Ekrem - Simao - Sivok - Veli - Tanju - Sidnei - Holosko (bunlar varsa boşuna maç izlemeyin ...)
  • quote:

Orijinalden alıntı: yenerbalcı

quote:

Toraman - Ekrem - Simao - Sivok - Veli - Tanju - Sidnei - Holosko (bunlar varsa boşuna maç izlemeyin ...)

bana düşmes ama fubol sever olarak bence bu listenin en başına q7 ekleyin.
    nasıl sabır var sizde helal olsun valla.bizde olsa ne olurdu bimliyorum.adam dayanılır gibi değil.
    şımarık çoçuk gibi.
    kesinle revizyon şart.
    bizim içinde geçerli bu revizyon.
  • Her takımda olması gereken min brezilyalı kontenjanina takildigimizdan geldi bu edu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarpcore

quote:

quote:

nasıl sabır var sizde helal olsun valla.bizde olsa ne olurdu bimliyorum.adam dayanılır gibi değil.
    şımarık çoçuk gibi.
    kesinle revizyon şart.

Q7 niye başa ekleyeyim akıl mantık var bana yılda 15 maç kazandıran oyuncuyu kenara itmek küstürmek enayiliktir bu takımda 1 maç kazandıramayan oyuncular var

Q7 yi terbiye edecek teknik adam lazım çömez adamları Q7 cebinden çıkartır hokus pokus bir anda kapının önüne bulursun

Toraman (Satıcı kaptan) - Tayfur (Kaşarlı Tayfurla) takımı disiplin altına kesinlikle alamazsın haydi terlik kavgasına başlayalım

Bazı adamlar vardır hiç konuşmasa bile göz temasıyla insanların hal ve hareketlerine çeki düzen verdirir fakat Beşiktaş kulübü digonun ahırı olmuş küçük düşünen insanlarla dolmuş sorun burada Q7 de değil

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sarpcore

quote:

quote:

şımarık çoçuk gibi.
    kesinle revizyon şart.

Q7 niye başa ekleyeyim akıl mantık var bana yılda 15 maç kazandıran oyuncuyu kenara itmek küstürmek enayiliktir bu takımda 1 maç kazandıramayan oyuncular var

Q7 yi terbiye edecek teknik adam lazım çömez adamları Q7 cebinden çıkartır hokus pokus bir anda kapının önüne bulursun

Toraman (Satıcı kaptan) - Tayfur (Kaşarlı Tayfurla) takımı disiplin altına kesinlikle alamazsın haydi terlik kavgasına başlayalım

Bazı adamlar vardır hiç konuşmasa bile göz temasıyla insanların hal ve hareketlerine çeki düzen verdirir fakat Beşiktaş kulübü digonun ahırı olmuş küçük düşünen insanlarla dolmuş sorun burada Q7 de değil

muhakkak benden daha iyi tanıyorsun takımını ama benim izledim bir çok maçta q7 sahada dolanıyor hareket yapamayınc ona buna tekme atıyor sonra kırmızı kart gorup takımı yanlız bırakıyor.ben kotu futbolcu demiyorum.porto la oynadıgınız maçı canlı izledim.orda hayran kalmıştım.adam çok iyi futbolcu ama yukarıda saydıgım endenler yuzunden bence takıma yarardan cok zarar veriyor.senind edigin onu adam edecek kişi tezinede bir şey diyemem.farklı teknik direktorler elinde belki daha iyi olur ama geldigi takımlara bakarmısın.barcelona,chelse,porto,inter hiç birinde tutunamamış.
    neyse hayırlısı olsun diyelim..

• Carvalhal'in akıl hocası Tayfur'du galiba, adam hapisten çıktıktan sonra işler gittikçe kötüye gitmeye başlamıştı.

Dün akşam 2.golü yemeseydik Tayfur efendi Edu'yu oyuna sokacaktı!! Büyük planları suya düştü vah vah!! Edu'dan takımı kurtarmasını bekleyen bir antrenörün BJK'ın başında işi olamaz. Bu adamla sözleşme yapılması çok büyük hata oldu. Önümüzdeki sene kaybedilmeden yönetim kararını gözden geçirmeli.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.