Şimdi Ara

BU DOKTORLAR, HEKİMLER NİYE AHİRETİ DÜŞÜNMÜYORLAR (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
1
Favori
4.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaş neymiş bu doktor kuyruk acısı...

Nasıl hastalıklı bir zihniyet nasıl manyak bir millet ben anlamıyorum.

Bir ara öğretmenlere bulaşmışlardı, niyeyse o tutmadı. Doktorlara geçtiler. Neymiş öğretmen 3 ay yatıyormuş da bilmemne.

Doktorlar güzel hedef oldu, çoğunluğu muhalif falan görünüyor diye.

Ne angut milletiz ya, yarısına nükleer gönder vallahi billahi kayıp sayılmaz. Gayrisafi milli hasılamız, milli gelirimiz, kişi başı gelirimiz, ekonomimiz vesairemiz her halt düzelir.

• vat dı fak.

• Bu abi ile ilgili sinkaflı cümle kurmak istiyorum ama..

• 1 milyonluk Mercedes’e binmezler

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • lithran kullanıcısına yanıt

Ama kendileri varlık içinde yaşıyorlar aptal müslümanlarda dini sonuna kadar kullanan bu insanlara oy veriyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Blue Sky 77 kullanıcısına yanıt

O değil, bir de bu sözleri de çalışan işçinin hakkını vermemek için sarf ediyorlar. Doktor kadar, çalışan kadar işçi kadar taş düşsün...

• 6 ayda koca bütçeyi yetiremeyip bütçe talep eden.Bu bütçe ile ne iş yaptığı belli olmayan ayrıca bir halta da yaramayan.Sitemde ve söylemde bulunacak en son kurum değil mi bu yahu.

yani bundan sonra bir din daha gelirse ve sen o dine inanmazsan senin sonun da onlar gibi mi olacak?

• ne saçma aslına bakarsanız öyle değil mi...

adam bir şeye inanmış ve senin de inanmanı istiyor.

onun inanmasında kesinlikle bir problem yok. herkes dilediği şeye inanır.

ama iş senin de inanmanı beklemesinde ve daha da kötüsü bunun senin yaşam standartlarını

veya hayatının akışını etkilemesinde. sadece bu konuya has değil o kadar çok şey var ki konuşacak ama işte gel gör ki..neyse boşverin.

bazı arkadaşlarım var onlara göre bunlara inanıp inanmamayı sorgulamak bile günah :) kafasının ucundan dahi geçirmek saçma ona veya günah ona göre :) olabilir ama severim kendisini.

• erka1907 kullanıcısına yanıt

Öyle bir şey yok Son din İSLAM ve son peygamber Hazreti MUHAMMED

• aykut291 A kullanıcısına yanıt
    Kafir olmak bu kadar kolay mı evet...
    İman tazeleyelim
    La İllallah Muhammeder Rasülüllah..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi retro61 -- 19 Mart 2022; 15:30:20 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cuma vaazlarinsa işçinin alnının teri kurumadan öde de.

maas ödeyen kendileri olunca ahirette alırsınız mükafatını de .

sonra bana sorsunlar sen niye dinden çıktın diye ?

Asil siz hala nasıl duruyorsunuz herhangi bir dinde ben onu merak ediyorum.

Bu kadar korkmayın ölümden be ...

git sen onu japonlara anlat.Çinlilerde olabilir. Ya Hintliler.

İbrahimi dinlerin sonuncusu İslam değil. Mormonluk var, Bahai var. bunların hepsi İbrahimi din. ve, İslam nasıl kendinden önceki İbrahimi dinleri hak kabul ediyosa, Bahai dini de aynı şekilde İslam'ı hak kabul ediyo.

şimdi sen belki de şunu diyeceksin: "Bahai yalan, Mormonluk yalan" eğer bunu dersen sana: "inanmıyosan bile saygı göster" demek zorundayım. sen onların bir din olmadıklarını iddia edemezsin, eğer edecek olursan "inanca saygısız" olursun. senin dinin nasıl bir "din" ise onlar da aynen öyle birer dindirler.

dolaysıyla "İslam son dindir" lafın evrensel ve rasyonel bir kavram olmuyo, sadece senin kendi kişisel öznel inancın oluyo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 01001101 -- 19 Mart 2022; 19:46:46 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnacı olmayanların neden inanmadıklarını anlayamıyorum hem de quantum binyalına girmişken hic anlamiyorum

• BU DOKTORLAR, HEKİMLER NİYE AHİRETİ DÜŞÜNMÜYORLAR

Hangisi peygamber.

• WILDBOYS kullanıcısına yanıt

Hiçbirisi

tmm

• Bak bak bir de genelleme yapmışsınız 🙂 Ayrıca din zırva değildir öncelikle insanların inancına saygı duyun sizi kınıyorum. Okumuş insan insan değil mi? Din insan içindir ve her insan inanmaya ihtiyaç duyar. Dini yok sayan bir eğitim sistemi geliştirirseniz bunun çıktısı inançsız olur haliyle buna rağmen okumuş inançlı insanlar var mesela Nobel ödüllü Aziz Sancar gibi

• erka1907 kullanıcısına yanıt

Beni tasdik ettiğine sevindim

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.