Şimdi Ara

Bu değerle kaç alınır?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Şu an adsl kullanıyorum 16mbps almam lazım da 11-12 görüyor, arıza kaydı bıraktım ttNete niye böyle oldu diye. (14-15 görüyodu)

diğer yandan da vdsl geçmeyi düşünüyorum,

Bu değerle kaç alınır?

şu değerler ile vdsl bağlatsam kaç alırım, bilen birileri aydınlatırsa çok sevinirim.

• Degerlerin iyi 16rahat alirsin vdsl varmiymis sor bakalim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 50 alırsın muhtemelen.
  • Kardes bu degerlerine gore altyapinda vdsl port varsa 70 mbps kesin destegin vardir ancak turknet yeni aboneliklerde 35 mbps veriyor.(vae)

Tabi aktif altyapidaysan (yapa)70 destegin varda 70 net veriyorlar.

Geçiş yapmayı düşünürsen referans kodumu kullanabilirsin.
    VLJ12QJ23OGO

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erocan27 -- 3 Ekim 2017; 13:29:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 12288kbps ye sınırlamışlar hızını. Max 20744kbps. TTNET i arayıp durumu iletirseniz 2-3 dakikaya hallederler hemen. Modem arayüzünden bakıyorum hızımı 12 ye sabitlemişsiniz ama 20 ye kadar hız alabileceğim gözüküyor dersiniz. Bu linkten adresinizi girerek kaç mbps alabileceğinizi kontrol edebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nomadahmet

12288kbps ye sınırlamışlar hızını. Max 20744kbps. TTNET i arayıp durumu iletirseniz 2-3 dakikaya hallederler hemen. Modem arayüzünden bakıyorum hızımı 12 ye sabitlemişsiniz ama 20 ye kadar hız alabileceğim gözüküyor dersiniz. Bu linkten adresinizi girerek kaç mbps alabileceğinizi kontrol edebilirsiniz.

aramıştım, 16 a çektiler, tabi bize gelen 14 yine (eve gelen kabloylamı alakalı artık bilemiyom)

attığınız linkten bakınca 71 alırsın demişler, ama şu türknet yorumlarından sonra çok ikilemde kaldım, 35 veriyolar bağlatsam kaç gün internetsiz kalırım, akşamları internet 3 lere 1 lere düşermi, en temizi ttnetden vdsl bağlatıp stabilite ayarlayıp daha sonra türknete geçip şansı denemek galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: murderyamf

quote:

Orijinalden alıntı: nomadahmet

12288kbps ye sınırlamışlar hızını. Max 20744kbps. TTNET i arayıp durumu iletirseniz 2-3 dakikaya hallederler hemen. Modem arayüzünden bakıyorum hızımı 12 ye sabitlemişsiniz ama 20 ye kadar hız alabileceğim gözüküyor dersiniz. Bu linkten adresinizi girerek kaç mbps alabileceğinizi kontrol edebilirsiniz.

aramıştım, 16 a çektiler, tabi bize gelen 14 yine (eve gelen kabloylamı alakalı artık bilemiyom)

attığınız linkten bakınca 71 alırsın demişler, ama şu türknet yorumlarından sonra çok ikilemde kaldım, 35 veriyolar bağlatsam kaç gün internetsiz kalırım, akşamları internet 3 lere 1 lere düşermi, en temizi ttnetden vdsl bağlatıp stabilite ayarlayıp daha sonra türknete geçip şansı denemek galiba.

Bende de durum aynı 12 ye sabit iken 10 alıyordum 16 ya çıkarttık 14 alıyorum

Superonline yalın adsl 16mbps kullanıyorum. Turknete geçiş işlemlerini başlattım. Bulundğum bina için 25mbps vdsl veriyorlar. Evraklarımı gönderdim dün(2 ekim) ellerine ulaşmış. Bugün telefonda onayımı aldılar superonline'dan taşınma aşamasındaymış. En geç 48 saat içinde işlemler biter dediler beklemedeyim. Superonline internetimi hala kullanmaya devam ediyorum herhangi bir kesilme olmadı.
    Ne olur ne olmaz Türk telekomu arayıp hattım vdsl destekliyor mu diye sordum 27mbps ye kadar hız alabilirsiniz dendi büyük ihtimal sorun çıkmayacak bu konuda. Geçtikten sonra hız sorunları, ping sorunları falan olur mu onları bilemiyorum artık yaşayıp göreceğiz. Birazda şans meselesi. Bu konuda sorun yaşayan var yaşamayan var.

Türknete sorunsuz bir şekilde geçmek istiyorsanız dediğinizi yapmanız iyi olur bencede. Baktınız Türknetten memnun değilsiniz zaten taahhüt yok iptal edersiniz. Denemekten zarar gelmez bence :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.