Şimdi Ara

Bu da benim kasam!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kasamın mevcut fan deliklerini kesip sesi azalttım.Yetmedi tepesine 12cm çapında delik açıp 120mmlik fan yerleştirdim.Son olarak siyaha boyadım.Nasıl olmuş?

• siyah renk her zaman güzel sadece kasa önündeki beyaz cd rom s1r1t1yor.
    isçiligin gayet güzel temiz is ç1karm1ss1n.
    fanlar1n renkli olsa daha iyi olurdu.
  • üü kafam şimiomu bunla her yerde fan war ama genel olarak güsel ewt cd-rom sırıtmış onada boaya çekersin oldu bitti
  • fanlara o kadar para ayıramadım anca bu kadarına gücüm yetti.dediğin gibi cd writerim siyah olsa güzel olurdu ama cd writerin garantisi geçti.onu da siyaha boyayabilirim.sprayle girişmeyi düşünüyorum,boya cinsi olarak tavsiyede bulunmak isteyen?
    sting teşekkür ederim.
  • başta evet kafam biraz şişiyodu ama fanları 6volta bağlayınca ses yarıya indi.tabi soğutmadan çok az ödün verdim.(işlemci sıcaklığı3 derece kadar arttı)
  • Bu meridian kasa değilmi?
    Kasa böylemiydi? yoksa senmi kestin?
  • Arkadaşım gayet güzel olmuş uğraşıldığı emek verildiği ortada..hele hele iki ışık takıpta "aha ben kasa yaptım süper oldu" durumu değil güle güle kullanasın..yalnız cd rom en kısa zamanda boyanmalı derim..
  • Spetnas kasanın sadece tepesine delik açtım bi de mevcut fan ızgaralarını kestim.onun dışında bir kesip biçme olayına girmedim.karar verdim writeri de boyayacağım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: HeinzBrausewetter

Arkadaşım gayet güzel olmuş uğraşıldığı emek verildiği ortada..hele hele iki ışık takıpta "aha ben kasa yaptım süper oldu" durumu değil güle güle kullanasın..yalnız cd rom en kısa zamanda boyanmalı derim..

ne demek olm bana mı laf atıyosun

• aşkolsun be abicim rica ederim...
  • Gayet güzel olmuş, ellerine sağlık. Fanlar üzerine koruyucu ızgara takmayı düşünüyor musun?
  • ses yapar gerekcesiyle takmayı düşünmüyorum,ayrıca bilgisayar masasında oldugu için bir sorun teşkil etmiyor.
  • arkadaslar olumlu olumsuz yorum yapan herkese teşekkürler.
  • cok guzel olmus
  • Gzl olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZiveR -- 5 Temmuz 2005, 23:31:16 >
  • güzel olmuş ama biraz sade gibi ..

kasanın dışına tabelacılarda tribal bişiler kestrip yapıştır kasaya daha göz alıcı olur
  • off gene bi tuzak tarih yahu
  • yalnız tepedekı o 12 cm lık fan kasanın ıcını tozla dolduruyordur oraya bır tane fan fıltresı alman lazım
  • wallah aynı kasaya aynı işgenceleri uygulamışız ben birde yan tarafını kestirip oraya cam taktırdım gayet güzel oldu....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.