Şimdi Ara

Bu d0rumu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
1
Favori
4.265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Whatsapp gruplarında dönüyor,twitterda paylaşılmış galiba. Ben baktım göremedim

Görmeyenler için:https://i.hizliresim.com/9NNXL9.jpg?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

ARKADAŞLAR ADAMLAR OBP DAHİL DEĞİL DİYOR YANİ 471 puan 4K DEĞİL YAKLAŞIK 525 puan 4K DİYOR !

buna iyimser diyen ot çekiyordur net. ben bile böyle beklemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K.Dot -- 29 Temmuz 2018; 23:56:54 >

• Doğru olabilir. Biraz kötümser gibi gözüküyor ama doğru çıkması imkansız değil.
  • Sanmıyorum

Fazla iyimser
  • standart sapma hesaba katılmadıysa ne işe yarıycak
  • 110 tyt 75 ayt 4000 cikarsa baya uzer. Bu arada 2010 da 1800 adamlar 4000 diyor
  • Doğru olabilir
  • Yahu nasibe aydın sonra bu.Bir güne açıklanıyor niye şimdi bir şeyler sallasınlar.
  • 90tyt 60ayt 23k mı

Türkiye'nin iqsu 1 senede artmış galiba
  • Kötümser dershanesi de kötü zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fapstronot

standart sapma hesaba katılmadıysa ne işe yarıycak
    Nerden bilsinler adamlar ne kaç puan getiriyo
  • resim acilmiyor hocam 30kya ne demis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gekko01 -- 29 Temmuz 2018; 23:46:31 >
  • K.Dot kullanıcısına yanıt
    ortaya bir tahmin atıyorsan sürtünmesiz ortamda bu gelir demek gibi bu. sınavda her türlü koşullar var sürtünme hava direnci vs.
  • Hasss bu ne
  • 90 60 25k hocam konu kilit
  • 110tyt 75 ayt üstü 3999 kişi cikmaz çıkamaz
  • Fen Bilimleri baya yuksek kitleden öğrencisi olan önemli bir kurum 110 75 4k dediklerine göre vardır bir bildikleri ama 4000 kişi nasıl o kadar net yapabilirki çok kötü gösteriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: gekko01

resim acilmiyor hocam 30kya ne demis
    Attim hocam
  • 15k için mantıklı geldi
  • BUNUN NEYİ İYİMSER ABİ KENDİMİ JİLETLEYECEM YA 20K HARİCİ DÜNYANIN UMRUNDA DEĞİL AK YİNE 2010 DAN KÖTÜ GÖSTERİYOR BİZİM SIRALARI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2019ayt -- 29 Temmuz 2018; 23:53:44 >
  • Üstatları konuya davet ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K.Dot -- 29 Temmuz 2018; 23:57:41 >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.