Şimdi Ara

Bu Cihazın Çalışma Prensibi Nasıl Bilen Var mı???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
8.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu nasıl birşey arkadaşlar nem alıyormuş sizce işe yararmı?

Ürünü Görmek İçin Tıklayınız

• Yokmu Hiç Cevap verecek olan veya fikri olan arkadaş
  • ------------------------
    Nasıl çalışır?
    SABAN® Rutubet Giderici içindeki SABAN® Eko tablet sayesinde havadaki fazla nemi içine çeker ve altındaki haznede muhafaza eder. Bu işlem tamamen kendiliğinden olur ve devamlıdır. Hiçbir şekilde müdahale gerektirmez
    -------------------------

ben üni.de öğrenciyken, odam kışın çok nemli oluyordu, başka bir markanınkini kullanmıştım işe yarıyordu.

kimyasal bi tablet var onu hazneye koyuyorsun ve havadaki fazla nemle birleşerek tuzlu suya dönüşüyor ve rutubeti önlüyor.(suyun tadına bakmadım kutuda öyle yazıyordu. ).
  • Teşekkürler kardeş yorumun ve ilgin için
  • nem önleme diye aratırsan çıkması lazım

genelde silica gel denen madde kullanılıyor, hani şu ayakkabı kutularından çıkan şey. içinden hava geçirince nemi tutma özelliğine sahip

tutulan nemi de ısıtarak dışarı veriyor normalde. bunda da suya vermiş bi şekilde tam nası yaptığını bilemiycem
  • Teşekkürler Odysseus348 kardeş enteresan bi madde dıştan bakınca plastik kıytırık bişeye benziyo ama yaptığı iş büyük
  • yarim kilo pirinc al ayni isi gorur
  • Hmm 1kişide yaramış 1 kişide yaramamış durum berabere varmı başka deneyen?
  • benim de ihtiyacım olan ürün bu galiba?ne dersiniz?
    Odam güneş almıyor pek.yaz hariç bütün mevsimlerde duvarlar nemleniyor ve odanın köşeleri siyah siyah sanki mürekkep gibi kararıyor.Bu ürünün faydası olur mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: ssmuho

benim de ihtiyacım olan ürün bu galiba?ne dersiniz?
    Odam güneş almıyor pek.yaz hariç bütün mevsimlerde duvarlar nemleniyor ve odanın köşeleri siyah siyah sanki mürekkep gibi kararıyor.Bu ürünün faydası olur mu?
  • 1 kişi yarıyor diyor 1 kişi işe yaramıyo diyor kardeş durum berabere bakalım bekliyoruz ama başka kullanan yok sanırım
  • neyse ben bir daha yukarı çekeyim konuyu bari.Valla yıldım bu nemden ,kokudan
  • Hadi arkadaşlar yokmu başka kullanan bu cihazı?
  • Nem mi ne nemi , nem ne arar la odada.
  • UCUZ
    ET
    VE
    YAHNİ
    OLAYI
  • Daha pahalı ve kaliteli birşey alsam dahamı iyi olur?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.