Şimdi Ara

Bu bir cagridir. Kisa farlarinizi aksamlari yakin!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
1
Favori
1.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mr.big

İlginç. Gizliden gizliye yayilan bir Apaçi modası mı acaba ?

Cok rastlamaya başladım. Hatta az önce rastladım bir sahine. Yagmurlu ve karanlik havada cakma angel farlarini açmıştı ve araba siyahti !

Allah akıl fikir versin.

yok abi 7 den 77 ye her kesimde uzun zamandır var.
  • özellikle apaçiler yapıyo bunu.
  • Ne kadar basit bir mevzuu aslında şu.
    Kısa farları gece yak.
    Lazım olduğunda uzunları yak.
    Gündüzleri LEDleri kullan.
    Şunu bile yapamayan bir milletiz.
  • Akşam gazi mahallesi otoban çıkışının oradaki adadayım arkamda bi doblo çakma zenonlar falan onu geçtim altta sislerde aynı bembeyaz arka sis farımı açıp kapatıyorum anlamıyor salak arkasında selektör yapıyorlar artık arkadakinide ne şekilde rahatsız ettiyse dangalak
  • aMa sİs faRLaRıyLan qeZmeq ch0q sheKiLL duRuy0 ße qaNqa..

aracın sürücüsünden size cevap..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yerinde bir çağrı olmuş.

aynı çağrıyı bir de arka sisleri yakıp gidenler için de yapsak.

çok pis sövüyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: temizyurek

yerinde bir çağrı olmuş.

çok pis sövüyorum..

Arka sis lambası yanık dolaşan araba gördüğümde, kan tepeme sıçrıyor.

Öyle bir saydırıyorum ki....

Büyük ihtimalle başka araçların sürücülerinin, arkasından saydırması hoşuna gidiyor. Yoksa! başka ne amaç olabilir...
  • araçta gündüz farı ve far sensörü şart ayrıca arkadaşın dediği gibi arka yada ön sislerini normal havada sırf şekil olsun diye yakan insan yavrularına uyuz oluyorum..
  • LED gündüz farı denilen bir icat var.
  • quote:

yerinde bir çağrı olmuş.

çok pis sövüyorum..

+1.

Arka sislerimi, arkada sırf sisle gelenler için yıpratıyorum. Normalde kullanılacak bir şey yok ama o sisleri veya ayarsız farları gözümü alınca, açıyorum sisleri fren sanıp panikliyor. Sonra anlıyor sollamaya çıkıyor ve cehennemin dibine yolculuğu başlıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metaner

Hls modüllü Astra detected @RutkayErg

Bende amerikan park yok ama gündüz farım sisler.. Farlarım auto konumunda olduğundan hava kararınca sisler sönüyor, normal farlar yanıyor

Allah'tan araba garaj da yatıyor ha.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

quote:

yerinde bir çağrı olmuş.

çok pis sövüyorum..

Arka sis lambası yanık dolaşan araba gördüğümde, kan tepeme sıçrıyor.

Öyle bir saydırıyorum ki....

Büyük ihtimalle başka araçların sürücülerinin, arkasından saydırması hoşuna gidiyor. Yoksa! başka ne amaç olabilir...

arkasından gelen aracın uzunları yakması olabilir ya da merceksiz far a bi zenon takıp uzunları yakması gibi, iyi bir sebep bu ..

• Piyasa akşam akşam normal farlarını yakmayıp sadece "sis" farlarıyla gezen ÖKÜZ'lerle dolu.

Takıntılı olduğum bir konudur, değil akşam hava azcık ışığını kaybetsin hemen yakarım kısaları
  • quote:

Orijinalden alıntı: Biturbo

Piyasa akşam akşam normal farlarını yakmayıp sadece "sis" farlarıyla gezen ÖKÜZ'lerle dolu.

Takıntılı olduğum bir konudur, değil akşam hava azcık ışığını kaybetsin hemen yakarım kısaları

aynen o kadar okuz doluki bunlarin bir kismida sis farinin icine xenon (cakma xenon) lardan mevcut daha da okuz oluyorlar
  • Duyurum insallah bu sekilde kullananlarin gozleri tarafindan okunmustur. Sonra neden kaza yaptik demesinler.

• quote:

Orijinalden alıntı: polotje

quote:

Piyasa akşam akşam normal farlarını yakmayıp sadece "sis" farlarıyla gezen ÖKÜZ'lerle dolu.

aynen o kadar okuz doluki bunlarin bir kismida sis farinin icine xenon (cakma xenon) lardan mevcut daha da okuz oluyorlar

Ben işin o kısmını geçtim takmasınlar ama takıyorlar çakma makma napalım, herkes bir gün olgunlaşacak elbet.

Ama akşam vakti sadece sisle gezmek nasıl bir davranıştır anlamak mümkün değil, sanırım kendilerinin yolların en karizma aracı olduğunu fln sanıyorlar o şekilde, zavallı beyincikler!

• Araba kullanmıyorum ama yolcu koltuğundayken bile şu arka sis yakanlar çok rahatsız ediyor onlara bir çözüm var mi

• Bunlara öküz dersek öküze hakaret etmiş oluruz.Bunlar gelişimini tamamlayamamış halis muhlis krodur.Devlet babaya para lazım.Yaz bu zibidilere en baba cezayı.En azından bunlardan kurtulmuş oluruz.Bıktım bunlardan artık.Her yerde var olmuşlar.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: polotje

quote:

Ben işin o kısmını geçtim takmasınlar ama takıyorlar çakma makma napalım, herkes bir gün olgunlaşacak elbet.

Ama akşam vakti sadece sisle gezmek nasıl bir davranıştır anlamak mümkün değil, sanırım kendilerinin yolların en karizma aracı olduğunu fln sanıyorlar o şekilde, zavallı beyincikler!

iste bunlar trafigin krolari apachi leri birde led lamba furyasi var arabanin heryeri isik birde cakma xenon sisler falan Allah akil fikir versin

peki bunlari goren trafik polisleri neden ceza kesmiyor anlamiyorum ?
    avrupada sis olmayinca sislerle gez bir polis denk gelsin keser cezayi hemen birde xenon falansa sislerde yasak farlarda ise 6000 lige kadar serbest (belirli markalar )

• Bunlara öküz dersek öküze hakaret etmiş oluruz.Bunlar gelişimini tamamlayamamış halis muhlis krodur.Devlet babaya para lazım.Yaz bu zibidilere en baba cezayı.En azından bunlardan kurtulmuş oluruz.Bıktım bunlardan artık.Her yerde var olmuşlar.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.