Şimdi Ara

Bu az olmuş tamponu alsaydın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün aracımı park edip doktora gittim. İşim yaklaşık 30 dakika sürdü. Böyle konulara çok dikkat ettiğim için arabayı kaldırıma 0 yanaştırıp yanından geçenler rahat geçsin dedim. Arabaya döndüğümde durum böyle. Tır döner denilen bir boşluktan geçemeyen kabiliyetsiz biri gelip sürtmüş. İnsan bi özür yazısı falan bırakır ama nerde bunlarda insanlık. Etrafa baktım birsürü kafe-yurt var ama hiçbirinin yola bakan kamerası yok, dolayısı ile gözükmüyor. Sanayi ve ya oto yıkamaya falan götürsem pasta cila ile geçer mi? Çok kötü gözüküyor ve moralim 0. İnsanlara zarar vermek işte bu kadar kolay. Bilgili arkadaşlardan fikir istiyorum pasta-cila ile geçecek bir sürtme mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Resimler -https://hizliresim.com/V9BQaB , https://hizliresim.com/oXyd3X

• Geçmiş olsun. Pasta cila ile olacak iş değil malesef. Boya gerekir. Beyaz olması yine de avantaj. Hasarlı alandaki çapaklar zımparalanıp lokal boya yapılarak halledilir. Boya işine girmeyeyim uzaktan bakınca karalık görünmesin yeter derseniz rötüş boya çekilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustyyyyy -- 14 Şubat 2019; 22:25:39 >
  • Pasta cila ile en aza indirgenemez mi? Değeri düşsün istemiyorum

• Şunun için değer düşmez. Düşmemeli bence. Takmayın kafaya derim. Tamponun alt tarafında bir çizik alt tarafı. Bunu da fırsat bilen çakallar da olabilir tabi.
  • Selülozik tineri bir beze dök çok hızlı şekilde sil.
    Siyahların bir kısmı çıkar.Kalanlara ise rötuş boyası alıp
    ince suluboya fırçası ile sürülecek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.