Şimdi Ara

Bu ay elektrik faturası fazla gelen var mı? (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
395
Cevap
7
Favori
9.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • zam zam zam ne olacak bu zamlar birilerinin artyk dur demesi gerek bence
  • 75 80 arası gelirdi 110 lira geldi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 420 tl geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende 50 gelen 84 geldi ama 5 haftalık yinede neden 5 haftalık ?
    Zammı yansıtmak için 1 hafta dahamı beklediler ?
    Yazık..

• Faturalara dikkat edin 2 aylik olmasi muhtemel

• 70-80 lira gelirdi 120 geldi bu ay.
  • Elektrik fena ZM yedi

• Normalde 50 TL Gelirdi Evde pc ile TV Açık ve buzdolabı çamaşır makinası başka yok ama nedense 130 TL GELDİ LANET OLSUN SURİYİLER ONLARIN PARASINI BİZE YANSITIYORLAR ZATEN KREDİ VAR MAAŞ 300-400 TL ALIYORUZ İŞTE YOK AÇLIKTAN ÖLÜYORUZ Soba Yakıyoruz Artık ADAMLAR KLİMALI LÜKS KONUTLARDA OTURUYORLAR BİZİM MAHALEDE BİZ HALA ÇATISIZ ESKİ EVLERDE OTURUYORUZ. OTURDUĞU KONUTLAR KİRASI 400 TL BİZİM AYLIK KADAR AMA ONLARA BELEŞ BABAM VEFAT ETTİ VE EVDE SADECE EKMEK VAR

TEK BİR ŞEY VAR ODA ALLAH BELASINI VERSİN .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redwolf0 -- 22 Ocak 2015; 19:30:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Howard88

Faturalar 1,5-2 aylık gelmiş.O yüzden fazla.

Dogru

• Devlet bize bahmiir diye bizim üzerimizden geçinenler yüzünden bu ay baya elektrikli ısıtıcı yaktılar herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vaio

quote:

Orijinalden alıntı: ARYEKE

600 tl doğalgaz

150 tl elektirik

100 tl su

toplam : 850 tl

2 yaşında çocuğun aylık yaklaşık masrafı: 300 tl

toplam : 1150 tl

Daha yeme içme,taksitler,krediler,sağlık,genel harcamalar yok.

Evde tek kişi çalışıyorsa her ay 500 ile 1000 tl içeridesin.

İnsanın insanca yaşayabilmesi için en gerekli şeylerin başında gelen ısınma, elektirik, suyun bu kadar pahalı olduğu bir yerde dürüstçe çalışıp yaşamak isteyen insan ne yapacak ?

Doğalgaz 600 mü nerede ve kaç metrekare evde yaşadığınızı merak ettim doğrusu

doğalgazı hadi anlarım 7/24 sahuna sıcaklığında oturmuştur da su nasıl 100 TL? havuz var herhalde evin içinde

• quote:

Orijinalden alıntı: QRX

quote:

Orijinalden alıntı: Howard88

Faturalar 1,5-2 aylık gelmiş.O yüzden fazla.

Alakası yok. Benimki tam bir aylık. İki katına yakın fatura geldi.

itiraz edin o zaman size özel çift kat fatura yollamış olacaklarını zannetmem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

quote:

Orijinalden alıntı: Vaio

quote:

Orijinalden alıntı: ARYEKE

600 tl doğalgaz

150 tl elektirik

100 tl su

toplam : 850 tl

2 yaşında çocuğun aylık yaklaşık masrafı: 300 tl

toplam : 1150 tl

Daha yeme içme,taksitler,krediler,sağlık,genel harcamalar yok.

Evde tek kişi çalışıyorsa her ay 500 ile 1000 tl içeridesin.

İnsanın insanca yaşayabilmesi için en gerekli şeylerin başında gelen ısınma, elektirik, suyun bu kadar pahalı olduğu bir yerde dürüstçe çalışıp yaşamak isteyen insan ne yapacak ?

Doğalgaz 600 mü nerede ve kaç metrekare evde yaşadığınızı merak ettim doğrusu

doğalgazı hadi anlarım 7/24 sahuna sıcaklığında oturmuştur da su nasıl 100 TL? havuz var herhalde evin içinde

SU BİZE BİLE 60 TL GELİYOR ADAM KAFASINA GÖRE YAZIYOR BİZ EVDE YOKKEN SUYU BİRDE SU HARCAMIYORUZ SADECE İCMEK İÇİN 60 TL GELİYOR DÜŞÜN AMA SURİYELERE BELEŞ ADAMLAR KÖYÜN EN LÜKS YERİNDE KALIYOR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redwolf0 -- 22 Ocak 2015; 19:37:21 >

• Aynı zamanda bu ay hava çok soğuktu ve kombiler sürekli açıktı o yüzden elektrik faturası kabardı.Herkesin elektrik Kwh'inde bir zam yok.Gizli zam vesaire yapamazlar.Sürekli basına yansır zamlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KalemKolik

Valla bu ay evdentektim normalde tek olduğumda 40-45 gelen faturam 85 geldi. Ben bir anlam veremedim.

Seni hınzır
  • redwolf0 kullanıcısına yanıt
    Türk halkının en büyük problemi kollektif olarak hareket edememesidir.

Sürekli Allah'a havale ede ede işte bugünlere gelindi.

Yanlış anlaşılmasın Allah'a havale etmeyin demiyorum ancak avrupa ve diğer gelişmiş ülkelerde ki gibi protesto hakkını kullanmayan ve hatta alınan her kararı körü körüne
    sindiren bir toplum oldukça daha çok silindirle gelip geçeceler alt tabakanın üzerinden.

Bu halka bugün üzülüyormuyum ?

Hayır...

Halk perişan olursa olsun !

Tek göz yaşı dökmem halk perişan olduğu için ! Çünkü din sömürücüsünün birinin peşinden şuursuzca gittiler.

Ağzından her çıkanı körkütük dinlediler ve alkış tuttular...o zaman olumsuz icraatların sonuçlarına da katlansınlar !

Sürüneceklerse sürünsünler ! Demokrasinin nimetlerinden ve protesto hakkı olduğundan bihaber topluluklar daha çok çekecek böyle giderse !

• quote:

Orijinalden alıntı: 440cdx

Yanlış anlaşılmasın Allah'a havale etmeyin demiyorum ancak avrupa ve diğer gelişmiş ülkelerde ki gibi protesto hakkını kullanmayan ve hatta alınan her kararı körü körüne
    sindiren bir toplum oldukça daha çok silindirle gelip geçeceler alt tabakanın üzerinden.

Hayır...

Tek göz yaşı dökmem halk perişan olduğu için ! Çünkü din sömürücüsünün birinin peşinden şuursuzca gittiler.

Ağzından her çıkanı körkütük dinlediler ve alkış tuttular...o zaman olumsuz icraatların sonuçlarına da katlansınlar !

Sürüneceklerse sürünsünler ! Demokrasinin nimetlerinden ve protesto hakkı olduğundan bihaber topluluklar daha çok çekecek böyle giderse !

Bana sen sürünüyormuşsunda başkalarınıda galeyana getirmeye çalışıyormuşsun gibi geliyor.

• quote:

Hayır...

Biz oyumuzu veriyoruz ama bir işe yaramıyor . sokağa cıkıp kürtler gipi yakıp yıkamam kusura bakma okul hayatım yanar . sen istersen git yak-yık hapise düşsem avukat tutaçak paramız yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redwolf0 -- 22 Ocak 2015; 20:04:48 >

• redwolf0 kullanıcısına yanıt
    quote:

SU BİZE BİLE 60 TL GELİYOR ADAM KAFASINA GÖRE YAZIYOR BİZ EVDE YOKKEN SUYU BİRDE SU HARCAMIYORUZ SADECE İCMEK İÇİN 60 TL GELİYOR DÜŞÜN AMA SURİYELERE BELEŞ ADAMLAR KÖYÜN EN LÜKS YERİNDE KALIYOR

Din kardeşlerimiz savaştan kaçmışlar, sokakta mı kalsınlar ?

Onları da koruyup kollamak lazım değil mi ?

Siz aç kalabilirsiniz ve banka kredimi nasıl ödeyeceğim diye dertlenebilirsiniz sorun değil..

Din kardeşlerimiz yeter ki aç , açıkta kalmasın, siz SGK priminizi ödemediğiniz diye hastaneye gidemezken onlar beleş bu ülkenin hastanelerinden faydalansın.

Suriye'li din kardeşlerimiz 500 tl ye çalışsın ama bu ülkenin dünyanın en ağır vergisini veren evlatları bu yüzden iş bulamasın ve açlığa mahkum olsun.

eee.. işte her lafı emir gibi algılayan halka müstahaktır !

Yine söylüyorum kendi adıma..

Bu halkın alt tabakası için 1 gr. gözyaşı dökmem, neyi hakettilerse onu buluyorlar..

• quote:

Forumdaki önceki mesajlarıma bakın.Elbette ironi yapıyordum.

@MaxAurilius

@Itsuka Shido

fena küfür yemişsindir ama

ya ben henüz elektrikten değil ama su faturasından şoktayım ,60-80 tl. gelen su bu ay 163 tl. geldi neymiş efendim büyükşehir olmuşuz ,hay sizin büyükşehirinize (32 tl. atıksu bedeli eklemişler+kdv.+çtv. ve diğerleri de buna bağlı artmış )

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.