Şimdi Ara

Bu araç hangi donanım? (1.2 Clio grand tour)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bu soruyu grand tour forumuna yazdım fakat çok yoğun kullanılan bir gruo değil sanırım yanıt gelmedi.
    2011 model 1.2 grand tour almak niyetindeyim. 2011 model 60.000kmde sadece bagaj kapağında lokal boya olan araç için 31.500e anlaştım gibi. Fakat kafama takılan husus şu, sahibi extreme donanım olduğunu söylüyor fakat araçta tutarsızlıklar mevcut. :) aynalar otomatik değil, hız sabitleyici yok fakat deri direksiyon simidi, çelik jant klimanın olduğu kısım piano black, hava üfleyen kısımların etrafı gri ve navigasyon mevcut. Hangi donanım şimdi bu araç?? Bilen varsa çok memnun olacağım. Bir de fiyat nasıl acaba? Teşekkürler

Edit: link

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-ogretmenden-ilk-sahibinden-2011-clio-grandtour-60000-km-407694522/detay?newSearchMode=withStandardMode&hideSearchFilter=false

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beYdeNbeY -- 24 Nisan 2017; 14:26:49 >

• ilanı paylaşırsan daha hızlı cevap alabilirsin. Bir de Konuya renault araçlarını yakından takip eden arkadaşı çağıralim yazdıklarınızdan hangi donanım olduğunu bilecektir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlanın linkini falan paylaşsan fena olmaz.Araçı görmeden birşey diyemem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Extreme oluyor. Sanıyorum Exevutive ve Night&Day donanım paketlerinin bir alt paketi oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

İlanın linkini falan paylaşsan fena olmaz.Araçı görmeden birşey diyemem.

ilanı paylaşmış ne diyorsun?

• Extereme donanımın bir alt paketi olduğunu düşünüyorum.Valla bende şaşırdım şimdi ilk defa böyle donanımlı bir araç görüyorum.Kusura bakma pek yardımcı olamadım ama araştıracagım.

• bu kasa hakkında çok bilgim yok ama navigasyon için özel tom tom edition donanım paketi var. Navigasyon bu donanım paketi haricinde opsiyon olarak alınmadıysa tom tom edition olarak bi Araştır derim.

• Grand tourda tom tom edition yok. Aracın özellikleri ne extreme ne de bir alt pakete uymuyor.

• Araba güzel, fiyat uygun.

• Hocam zaten extreme boş modelidir.Sadece gövde rengi kapı ve tampon grubu vardır, bir de bazılırın da hız sabitleyici vardır.Tavsiyem en az dynamic modelini almanızdır, bu arada en full modeli 20.th executive dir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.