Şimdi Ara

Bu Araç Alınır mı Şanzıman Değişmiş ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
18.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şanzıman değiştiyse travers de değişmiş olabilir. Değişen parça listesine bakın. Sadece değişen şanzımansa ve piyasasından uygunsa alınabilir.
  • Serviste degistiyse alinir
  • 90 bin tl verip o kadar hasarlı araç almak istemem, tamam araç şekil dolu paket otomatik ama pert muamelesi görecek satarken şanzımanı niye değişmiş gerçekten şanzımanı mı değişti maceraya atılmak gibime geliyor...
  • Niye şanzıman değişir ki sıfır gibi araçta ? Alttan biyere mi girdi acaba ki girse bile sadece şanzımanla kalmaz bence. Salıncak rotlar vs de zarar görür şanzıman değişecek kadar hasar verdiyse.
  • Şanzıman değiştiyse ayar tutmaz
  • Adam ilana hatasız yazmış araçta 32 lira pert kaydı var şanzıman değişmiş. Sence alınır mı?
  • 14.920 avro teklif edin
  • Şanzıman değişiminden ağır hasar kaydı olması nedir kimi yiyor bunlar. O araç pert arkadaşım. Alacaksan pert piyasasina göre al derim. İşlemlerin de yetkili serviste yapılıp yapılmadığı çok önemli
  • hata boya değişen yok yazıp şanzıman değişti yazıyor peşine olmuşmu yani
  • Şanzıman niye değişmiş onu sormak lazım. Fabrikasyon hatadan dolayı garanti kapsamında değişse oraya ağır hasar kaydı işleyip 32 bin tl hasar kaydı vermezlerdi heralde.
    Benim tahminim bi kazaya karıştı ve arabanın altını çok sert vurdu. İşin içinde kaza olmasa neden tramer kaydı olsun diye düşünüyorum.
  • Alttan sağlam girmiş sanzıman kısmını dağıtmış. Motor ve şasi kısmı da zarar görmüştür büyük ihtimalle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hunharca Eleştiri

Şanzıman değiştiyse ayar tutmaz
    Bu kaniya nereden vardiniz? Yurtdisinda tamamen sahsi istekler uzerine her aracin sanzimani degistirilebiliyor profesyonel sekilde, o kadar buyutmeyin gozunuzde.
  • 0ı 105bin değilmi zaten civicin
  • Bide utanmadan 91 bin tl istemiş
  • Şanzıman serviste değişecek olsa o aracı satmazlar , muhtemelen alttan hasar aldı , servis Exper şanzıman şu bu değişecek deyip ağır hasara ayrıldı , dışarda şanzıman Karteri onarılıp piyasaya çıktı , 70-75 arası düşünülebilir , fakat satarken akla karayı seçersin
  • Kaza nedeniyle degismediyse,

Degisim servisinde yapıldıysa

ve de

Satmak icin degil,kullanmak için alinacaksa alinir binilir.
  • Kaza vs olmadan sadece arıza için değişse idi hasar kaydı çıkmazdı Ne tür bir hasar aldıysa aracın değerinin 1/4 ü kadar masraf çıkmış 0 km sayılabilecek bir araçta o paralar verilip macera aramazdım şahsen ben
  • 32bin tl hasar kayıtlı hatasız nasıl oluyor?
  • D.Baran kullanıcısına yanıt
    Hocam masraf tramere işlemişse ortada bir kaza var demektir. Kasko veya sigorta durduk yere şanzıman arızasını onarmaz. Servis arızadan ötürü değişseydi ya garantiden ya da nakit değişirdi.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.