Şimdi Ara

Bu Akşam Flight Simulatorde Uçuş Yapacağım [CANLI YAYIN LİNKİ GELDİ] (İNDİK) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
223
Cevap
25
Favori
6.067
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki

Bu Akşam Flight Simulatorde Uçuş Yapacağım [CANLI YAYIN LİNKİ GELDİ] (İNDİK)

(En Son Oy Tarihi: 2.9.2012)
Giriş
  • ilk sayfa mı ?
  • Bence mikrofonu ayarlayabilsen daha iyi olur çünkü oturup saf saf izlemek internetten bi video açıp izlemek gibi olur yani. Neyse takipteyim ben de başlamadan yarım saat önce falan pm atarsan veya mesajımı alıntılarsan sevinirim unuturum çünkü büyük ihtimalle
  • Tamamdir o sirada oyunu filan anlatirim xfire uzerinden oldugu icin Oyun sirasinda sohbette edebiliyorsunuz.. Duz uçus sirasinda ayarlariz birseyler cunku acikcasi Bende sıkılıyorum havadayken..
  • Online uçuş yapıyor musun dostum ?
  • Yerimi alayım unutmazsam izlemek istiyorum. Yaklaşık 1 yıldır IVAO'da 141 saat 52 dk aktif uçuş, fsairlines'da 80.3 saat aktif uçuşum var. Bu aralar hiç uçuş yapamıyorum formattan sonra yüklemedim. Bence offline uçuş yapmaktansa iki sisteme de kayıt ol derim. Orjinal almana gerek yok. Ama joystick alman şart. Ben logitech extreme 3d pro kullanıyorum. Hem diğerlerine ucuz hem de kolay bir kullanışı var.
    Ama hatırlatayım ki ivao'da diğer online pilotlara ve atc'lere karşı da sorumlulukların var. Gayet anlayışlılar yenilere karşı ve öğretmeye istekliler ama çok hata yaparsan uyarı alabilirsin. Hele pc başından ayrıldınmı yada simulatörü durdurdunmu uçak havada kalıyor o zaman affetmiyorlar Bir de tabiki uçağı runway yerine gate'lerde başlatmak zorundasın. Ayrıca default uçaklarla uçamazsın ifly yada pmdg'den boeing 737-800 indirebilirsin. Favori uçağımdır. Neyse benden şimdilik bu kadar kursa gideceğim akşam geldimmi takip ederim konuyu. Umarım yetişebilirim kurstan 18.00da çıkıyorum :-)

• Unutmazsam izlerim
  • İzleyeceğim
  • Izlerim bende unutmaz isem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takip
  • Takipteyim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ZiraatMühendisi

Yerimi alayım unutmazsam izlemek istiyorum. Yaklaşık 1 yıldır IVAO'da 141 saat 52 dk aktif uçuş, fsairlines'da 80.3 saat aktif uçuşum var. Bu aralar hiç uçuş yapamıyorum formattan sonra yüklemedim. Bence offline uçuş yapmaktansa iki sisteme de kayıt ol derim. Orjinal almana gerek yok. Ama joystick alman şart. Ben logitech extreme 3d pro kullanıyorum. Hem diğerlerine ucuz hem de kolay bir kullanışı var.
    Ama hatırlatayım ki ivao'da diğer online pilotlara ve atc'lere karşı da sorumlulukların var. Gayet anlayışlılar yenilere karşı ve öğretmeye istekliler ama çok hata yaparsan uyarı alabilirsin. Hele pc başından ayrıldınmı yada simulatörü durdurdunmu uçak havada kalıyor o zaman affetmiyorlar Bir de tabiki uçağı runway yerine gate'lerde başlatmak zorundasın. Ayrıca default uçaklarla uçamazsın ifly yada pmdg'den boeing 737-800 indirebilirsin. Favori uçağımdır. Neyse benden şimdilik bu kadar kursa gideceğim akşam geldimmi takip ederim konuyu. Umarım yetişebilirim kurstan 18.00da çıkıyorum :-)

Vatsime uyeyim ara sira park yerinde online olur havaya bakar cikarim henuz yeterli hissetmiyorum online ucabilmek icin acikcasi.. Temel kurallari biliyorum ama atc ile iletisim olayinda zorlanirim diye girmiyorum hic..

PMDG 737-800 kullanacagim bu ucusda zaten.. FMC programlamayi cok iyi degilim ama sorunsuz goturebiliyotum kule ile baglantide kalarak..

• hangi simülatör o ms ninki mi ben de indirmek uçmak istiyorum

bir de xbox360 gamepad var kullanabilir miyim, çoğu oyunda kullanıyorum 2k11'de falan kullanmıştım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Pringles -- 27 Ağustos 2012; 12:49:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Pringles

hangi simülatör o ms ninki mi ben de indirmek uçmak istiyorum

bir de xbox360 gamepad var kullanabilir miyim, çoğu oyunda kullanıyorum 2k11'de falan kullanmıştım

İnternetten bulabilirsiniz. Evet kullanabilirsiniz sorunsuz calisir..
  • Takip

• quote:

Orijinalden alıntı: Berkin Kayalar

Herkese Merhaba ,

Bu aksam saat 19:00 da canlı yayınla Flight Simulator oynayacağım. Canlı yayın a ait siteyi embed i bir şekilde buraya eklerim koyarım..

3 Tane Rotamız var. İdeal pistlerim diğerlerini beceremiyorum. Zorluk derecesi olarak Hard 'da oynacağımdan manuel iniş yapabiliyorum bu 3 piste ancak şöyle karar verdim ilk başta inmeye yakın oyunu kaydedip ILS ile ineriz (otomatik yaklaşma ve iniş yani ) sonra kayıttan geri yükleyip aynı zorluk derecesinde manuelde inmeye çalışrım.. Amaç yolcuları güvenle taşımak olduğundan işi garantiye alıyorum

Mikrofon var ama programda Mikrofon/Oyun Sesi düzeyini ayarlayamadığımdan kullanmayacağım başta ve sonda belki kullanırım ..

Kullanılacak Rotalar ;

LTBA-LTAI (İstanbul Atatürk - Antalya Havalimanı )

LTBA-LTAC(İstanbul Atatürk - Ankara Esenboğa Havalimanı)

LTAC-LTBA(Ankara Esenboğa - İstanbul Atatürk Havalimanı)

Anket olarak bu aksam 16-17 ye kadar oylayabilirsiniz sonra sonuca göre seçeceğim gideceğim rotayı gideceğim oyunda.

Yeterli istek gelmezse yinede yaparım buraya SS 'leri koyarım.

İyi günler.

gerçekliği, çözünürlüğü maximum yap hacım. FSX Acc. paket ve FSX REX vardır herhalde. AYrıca şu boing jetleri kullansan hacım?

• Rizörvd
  • Takip

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzelmiş takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: akaars

quote:

Orijinalden alıntı: Berkin Kayalar

Herkese Merhaba ,

Bu aksam saat 19:00 da canlı yayınla Flight Simulator oynayacağım. Canlı yayın a ait siteyi embed i bir şekilde buraya eklerim koyarım..

3 Tane Rotamız var. İdeal pistlerim diğerlerini beceremiyorum. Zorluk derecesi olarak Hard 'da oynacağımdan manuel iniş yapabiliyorum bu 3 piste ancak şöyle karar verdim ilk başta inmeye yakın oyunu kaydedip ILS ile ineriz (otomatik yaklaşma ve iniş yani ) sonra kayıttan geri yükleyip aynı zorluk derecesinde manuelde inmeye çalışrım.. Amaç yolcuları güvenle taşımak olduğundan işi garantiye alıyorum

Mikrofon var ama programda Mikrofon/Oyun Sesi düzeyini ayarlayamadığımdan kullanmayacağım başta ve sonda belki kullanırım ..

Kullanılacak Rotalar ;

LTBA-LTAI (İstanbul Atatürk - Antalya Havalimanı )

LTBA-LTAC(İstanbul Atatürk - Ankara Esenboğa Havalimanı)

LTAC-LTBA(Ankara Esenboğa - İstanbul Atatürk Havalimanı)

Anket olarak bu aksam 16-17 ye kadar oylayabilirsiniz sonra sonuca göre seçeceğim gideceğim rotayı gideceğim oyunda.

Yeterli istek gelmezse yinede yaparım buraya SS 'leri koyarım.

İyi günler.

gerçekliği, çözünürlüğü maximum yap hacım. FSX Acc. paket ve FSX REX vardır herhalde. AYrıca şu boing jetleri kullansan hacım?

Acceleration Pack sadece 32 bit sistemler icin var 64 bit sistem kullaniyorum onceden indirmistim ve oynayamamistim maalesef.

Ayrica yayin sirasinda bilgisayar iki kat daha fazla sistemi kullaniyor bu yuzden onceki yayin tecrubelerimi kullanarak ayarlama yapacagim dizustumde oynadigimdan rex falan filan cok yuksek kalite beklemeyin derim .. Olabildigince iyilestirecegim ama..

Yukaridaki mesajlari okusaydiniz gorursunuz PMDG Boeing 737-800 kivrik kanatli olanini kullanacagim.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.